Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Cizojazyčné - on hledá ji : Různé kategorie

Jsem Turek žijíci v Praze. Rad pokecam a seznámím. Rad sděluji informaci o své země a určitě bych chtěl pomahat s s Tuřečtinou koho bude chtit.
Good Day Ladies. How are you? :-)
Jsem 45 letý z Brna a na vozíčku která hledá ženu dívku ve věku 35-45 let která by mne učila Němčinu. Prosím jen opravdový zájem jsem začátečník ale něco málo znám pracoval jsem v Rakousku cca 6 měsíců. Odepisujte opravdu ty které to myslí vážně a prosím s fotkou civilní děkuji
Habibi, i am not Czech, tall man with Dark hair, looking for a friend for a great relationship.if you are interested, please write back, ----------------------------------------------------------------- Vysoký tmavý vlasy cizinec hledá někoho fajn na všechno hezky, casem se uvidi, najdu?!!
Hello! I am an honest, creative and generous man who's looking for a sensitive woman with a warm heart who enjoys traveling, talking and laughing at the absurdities of life.
My name is Max. I visit Czechia sometimes for business reasons. Have you tried to get to know someone better through video chat? Such as skype? All you need is a webcam and you can get a good idea of who is on the other side. Feel more comfortable to meet in reality. Or if you do not like that you see all you do is leave the videochat :)
Are you bored? Perhaps you would like to Skype?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 35 let
Praha
I am looking for a friend - a woman from Asia (Vietnam, Laos, Thailand ...). I like their culture, this people, their music, their food, and I'd like to get to know each other. I'm from Brno and you?
Hi, good man for me here :-)
Looking for serious relationship

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 33 let
Praha