Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Najde se tu pravidelný dárce krve, kterého bych občas naprosto diskrétně orálně uspokojoval až do konce?

Ahoj .... rád bych do nového roku našel kamaráda do 45 let s touhou kamarádského setkávání a intimních zážitků a kterému nevadí, že bych byl starší kamarád. Život je krátký , tak proč si ještě neužít . Díky za odezvu - vice emailem ....

Hledám nezkušeného i hetero kluka, na užití si.. věk max 25 let, štíhlá postava, Pisálci nepište.

Najdu zdravého pohodového kluka na ho*ku, ku*bu a tak? Do 45 let, štíhlý sportovec výhodou ;) napiš

Někdo, kdo by si chtěl zítra užít? Nehledam j n rychlovku, ale něco na celou noc, abychom si mohli spolu hrát a nikam nespechat. Já prostory bohuzel nemám, takže jedině u tebe.

Chlap co by rád občas pokecal, zašel na pivko nebo na kolo a společně něco podnikl?Diskretnost podmínkou.:najde se nekdo ferovej a v pohode? .

Chci se s tebou setkat. Ty budeš stát a já si kleknu a postarám se o tebe orálně. Požaduji ale, abys mě u toho natáčel. Nikdy jsem to nezkoušel a chci vidět, jak u toho vypadám. Budeš natáčet jen na mou kameru, tvé vlastní záznamy jsou vyloučeny. Pokud jsi od 25 do 35 let, spíše štíhlejší, ne moc chlupatý a zfotrovatělý a netřese se ti ruka, tak jsi člověk, kterého hledám.

malo zkuseny hleda na zitrejsi dopoledne........jsem zenaty 188 cmsportovni postava...prostory mam..

Já 44, ženatý, hledám také nejlépe ženatého pohledného a zdravého kluka s pěkným ptákem, který to chce zkusit... O - oba, A - do mě.. Zázemí nemám..

Nabízím O uspokojení do konce + příjemný rimming, ty mladší kluk nebo student, jsem bi VŠ štíhlý.Zavřít