Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hudba, film, divadlo : Společné zájmy

hoj, před třemi lety jsem se přestěhoval do Prahy z vesnice, kde jsem 15 let žil a kde jsem měl spoustu kamarádů, včetně pravidelných her na kytaru ať už u táboráku, nebo v hospodě. Schází mi to a rád bych k sobě někoho našel i tady v Praze, tak jestli bys chtěl/a, můžeme si o tom napsat a třeba se sejít a vyzkoušet něco. Mám čas PÁ,SO,NE Hezký den, Martin.

Ahoj hledám někoho kdo se věnuje hudbě chtěla bych se víc v té hudbě posunout nemám zkušenosti se zpěvem ale ráda bych se chtěla věnovat hudbě chtěla bych nahrát třeba nějakou hudbu a tak pokud tady někdo takový je tak mi napište prosím

Ahoj všem!! Hledáme do našeho amatérského divadelního souboru jednoho super chlapíka. Máme rozdělanou hru - Mariannniny rozmary a chybí nám živelný Octavio, který si v roli udržuje stále hladinku. Chceš to zkusit?? Přidej se k nám! Ozvi se mi, budeme se moc těšit!!! Premiéru plánuju na jaro a role Octavia je defacto největší v celé hře.

Ahoj.Hledam nekoho kdo umi vytvaret videjka (jako videoklip) vkladat hudbu,natacet,upravovat) Bue vdecna za jakoukoliv pomoc ci radu.Dekuji.V:)

Nějaký sympaťák na koncerty vážné hudby,divadlo,výstavy,návštěvy příjemných restaurací kultury,společenských setkání zajímavých míst? Rozvedená samotářka VŠ 177cm 71 kg 50 let tmavovlasá,modré oči.Jde to i s kamarádkami,ale ráda bych si povídala také o něčem jiném než o partnerech,nakupování,dětech,úklidu a dietách :-) Jestli Vy, pane věřící tak jako já že kdo hledá najde tu jste proto,abyste měl dámský doprovod na výše uvedené záležitosti a nemusel se bát, že přijedu s kufrem,ozvěte se!

Někdo,kdo by šel dnes do Chapeau Rouge?? Na czech dubz?? :))

Ahoj,nehledam manžela,ale jen přítele do kina a na koncerty

Hledám někoho (zenu nebo muze), kdo by rád šel na koncert Marty Kubišové v Českých Budějovicích 11.12.2016. Nechce se mi jít samotné (známí a přátele buď to neláká anebo nemají finance)

Ahoj, prvním rok se učím hrát na elektrickou kytaru a většinou jako samouk. Rád bych poznal někoho, kdo třeba taky krátce hraje na kytaru, třeba i akustickou, za účelem společného cvičení. Mohla by to být zajímavá vzájemná motivace...možná by z toho vznikla i zajímavá tvorba (no dobře, nebudeme tak předbíhat...). Prostory na hlasitější hraní bohužel nemám, ale na to by se pak řešení už našlo. Nejradši bych hrál hudbu ve stylu rocku 60. až 90. let, výjimečně i něco málo z country.

Najde se nějaká nekuřačka, která by se mnou pravidelně navštěvovala písecké divadlo?Zavřít