Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Jazyky : Společné zájmy

Kvůli práci potřebuji oživit komunikaci v angličtině. Rád bych poznal příjemnou paní z Prahy, která má podobný zájem.

MužJazyky 45 let Praha

TOP  24.1.2020

Hledám někoho kdo se začíná učit francouzštinu. Trochu se motivovat.

Mužu naučit základy němčiny, jen Přerov a blízké okolí.

MužJazyky 43 let Praha

TOP  20.1.2020

Začínám se Španělštinou, lehká konverzace, přes e- mail, příp.pozdeji živě by byla fajn.

MužJazyky 29 let Praha

TOP  16.1.2020

Prolomíme jazykovou bariéru? :))

Ahoj, rád bych se zdokonalil v AJ, , s hezkou lektorkou to bude větší motivace, , , tedy doufám.Věk nehraje žádnou roli.

I am czech , speaking german, russian, spanish and a little bit french and portugues and I am loocking for people for conversation in their nativ language. I help you with pleasure with czech. Jsem Čech, mluvící německy, rusky, španělsky a trochu francouzsky a portugalsky a hledám přítele ( přátele) ke konverzaci v jejich rodném jazyce. Nebo rád pomohu začátečníkům ve zdokonalení jazyka. Praha 6MužJazyky 28 let Ostrava

TOP  9.1.2020

Is there anybody who would like to chat in english or some other foreign language (spanish, german, french)? Mám rád jazyky včetně toho českého :)

MužJazyky 42 let Praha

TOP  7.1.2020

Ahoj. Jsem Francouz a učím se český. Hledám lidi, aby spolu mluvili. O čem můžeme mluvit? Téměř všechnož! Mluvím italsky a anglicky. Znám trochu čínsky. Jsem učitel v kognitivních věd. Mám rád přírodu, hudba, archeologie, umění a cestování. A mnohem více. Tak se brzy uvidíme!

MužJazyky 29 let Praha

TOP  27.12.2019

Hleda se hluchonema slecna nebo slecna co ovlada znakovou rec na polec