Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na výlet : Společné cestování

Hledám dámu, která by jela příští víkend na výlet!

MužNa výlet 28 let Brno

TOP  21.10.2019

Sympatická slečna na nějaký výlet o víkendu??? :-)

Hledám a stále doufám, že najdu romantickou duši, která miluje přírodu a společné výlety... Na jaře, na podzim, v létě i zimě :) Na věku ani bydlišti nezáleží. Důležité je abychom si rozuměli...

ŽenaNa výlet 60 let Praha

TOP  21.10.2019

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. Seznamkoví specialisté a zoufalci „lovci a lovkyně" nebo sexuální loudilové nereagujte.

Ahoj , venku je krásně a nákou dobu ještě asi bude, najde se fajn žena z okolí F.Místku do 50let, jelikož si více rozumím se staršíma než jsem já, která by zašla o víkendu někam na výlet?Třeba na Pustevny nebo kam budeš chtít.Nejsem aktivní sportovec, spíše na pohodu a pokud jsou oboustranné sympatie, je krásně všude.Nehledám a neuznám flirt, takže nic takového.Procházka, večeře a třeba nám spolu bude hezky a kdoví?

MužNa výlet 48 let Praha

TOP  21.10.2019

Rád bych poznal nezadanou ženu do 46 let, která občas ráda taky vyrazí na nějaký hrad, tajemné místo, ale i jiné normální akce jako kino, muzeum, sport apod .Ps: Ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.

MužNa výlet 62 let Praha

TOP  20.10.2019

Rád pozvu některou sympatickou ženu za účelem našeho seznámení na víkendový výlet třeba do některého lázeňského města. Já jsem - pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. Máš zájem se domluvit? Ozvi se. Těším se.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Praha
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 40 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín

Muž 59 let hledá kamarádku , která také o víkendu by ráda občas zajela do termálů , někdy do přírody a někdy třeba i na nějaké zajímavé kulturní představení . Cestuji veřejnou dopravou .

Jet do Prahy, probrouzdat pár rybníků z barevného listí, rozhlédnout se skrz rozpadající se opar nad spletištěm střech a kolejí, zachytit plácání přelétávajícího hejna špačků, něco si koupit... džíny, batoh, podložku na cvičení, knížku s povedeným grafickým zpracováním, jedno břevnovské pivo, projet tramvají od nikud nikam, občas povídat a zahřát si prsty u teplého čaje.

Tak už jsem tedy konečně tady, vím, že jsem tě nechal dlouho čekat, ale kdo chce jen to nejlepší tak si počká. Jsem mladý, krásný, charismaticky, bohatý. Má nač si vzpomenu, ale Holku s velkým H, která se chce scházet a užívat si všeho co nám život nabízí tak takovou tu hledám. Věk tak od 16 do 66 roků s jiskrou v oku a takovou co zvládne poslat foto i v bikinách. Vím, že moc odpovědí nepřijde, ale spokojím se vždy jen s tím nejlepším. PS chvástat se neumím, jsem pravdomluvný a nikdy nelžu. S.M.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Hradec Králové
Muž | 19 let
Praha
Muž | 65 let
Zlín
Muž | 40 let
Praha