Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 44 let Jičín

TOP  19.10.2019

To vzájemné těšení se na druhého.. to chci zažít....

Muž 30 -40(max.)! na pokec, seznámení?:)

ŽenaNezávazně 28 let Žatec

TOP  19.10.2019

Není tu voják ze Žatce který by měl zájem o přátelství a v případě sympatií takové lepší přátelství s výhodami a kdo ví, třeba, až si srovnám minulost i vážný vztah ( což teď nemohu slíbit). Mám vlastní dům, práci, zájmy - focení, chov zvířat, psychologie... na druhou stranu mám nějaké to kilo na víc a nejsem zrovna modelka, ale zase mám jiné přednosti a třeba se najde někdo kdo to ocení. Prosím pouze AČR případně PČR, HZS ... děkuji

Tak si pročítám inzeráty a nestačím se divit tolik dokonalých sportovců, cestovatelů a ptám se, sama sebe, najdu tu neženatého přítele JÁ 172/57 plnoštíhlá nekuřačka.Budu věřit že tu jsi. Nehledám spolubydlení.

Zajít si do kina, divadla na koncert. Parťáka na víno nebo pivo, na večeři. Společné procházky, výlety nebo cokoliv budeme chtít na podzim dělat... Další si můžeme napsat do zprávy, pokud opravdu vážně hledáš společnost :)

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  19.10.2019

Hledám občasný únik z reality s fešným, starším, inteligentním mužem.

ŽenaNezávazně 51 let Karviná

TOP  19.10.2019

Výlet, kolo, příroda. ?????

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha

ŽenaNezávazně 50 let Praha

TOP  19.10.2019

Hledám svižného chlapa dostatečné výšky a intelektu, který je schopen používat sekyru bez zasadní újmy na zdraví, stejně jako vést smysluplné debaty o života běhu :). Pokud nemáš problém s pohybem po republice, je mi jedno, odkud budeš. Netrvám na každodenním soužití, stačí hezké sdílení s oboustranně vyhovující frekvencí. Z tohoto důvodu volím rubriku nezávaznou. Shrnu-li to, ideálem by tedy byl mobilní DRvostěp bez ženy s velmi kladným vztahem k sexu. Tak jsem zvědavá a těším se. VŠ 51/180.

ŽenaNezávazně 48 let Brno

TOP  19.10.2019

Hledám muže, inteligentního, upřímného a přirozeného.

ŽenaNezávazně 47 let Kadaň

TOP  19.10.2019

Pohledná, vdaná žena by ráda poznala jednoho ženatého muže, nekuřáka. Je těžké najít inteligentního a zároveň sympatického. Sympatie u mě hrají velkou roli a proto prosím s fotkou. Zároveň takového muže, který hledá jen jednu a nebere to zde jako krácení si volné chvíle či hobby.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník