Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Michal, 33 let, tmavé vlasy, štíhlý, ZTP/P, sluchadla, inv. vozík. Při oblékání a osobní hygieně pomoc asistence. Rád cestuji. Jezdím na rehab. pobyty. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Jsem normální kluk s hendikepem, který má své sny. Hledám dívku (kamarádku), která by mě měla ráda, chodila se mnou na procházky, výlety, povídali si a zasmáli se. Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit. Prosím o zaslání zprávy a fotografii. Těším se na odpověď

Jsem Marek z Mikulova. Touto cestou hledám slečnu,které by nevadilo moje postižení (od narození nevidomý ale soběstačný). Můžeš býtodkudkoliv cestování pro mě není žádný problém. Nezáleží mi na vzhledu či postižení,důležitý je charakter a povaha člověka. Budu se těšit na odpovědi.

Ahoj, rád bych našel fajn slečnu z Prahy, která bude mít pochopení a bude tolerantní (trápí mne inkontinence). Věkově kolem 30 let. Já 29 let, vzdělaný, zaměstnaný a fajn kluk se smyslem pro humor. Rád cestuju po okolí - možné naplánovat výlet :-) Budu rád za zprávu, těším se. R.

Rád bych se seznámil s hodnou sympaťandou,co má nějaký ten hendikep,trošku se pohybuje a má ráda čerstvý vzduch.Klidně i vozík nebo berle.Já 42/185.

Hledám ženu z celé ČR . Jsem na vozíku, po bytě o fr. hůlkách soběstačný. Rád plavu, cestuji, toulám se přírodou. Těším se na odpověď.

Hledám slečnu s menším handicapem na přátelství, později možná více.

Rád bych našel milou, hodnou a sympatickou slečnu/ženu, která by také trpěla roztroušenou sklerózou a ráda by našla protějšek pro šťastný a harmonický život ve dvou. RS je komplikovaná nemoc, ale i tak můžeme být šťastní.....?

Mám některé příznaky psychastenické a schizoidní poruchy, Aspergerova a Touretova syndromu a nevýrazné neurot. obtíže. Stav neovlivňuje intelekt, nepřináší žádná zdrav., prac. či režim. omezení a nevyžaduje lék. péči - vede však k tomu, že působím jako nápadně "divný", což mi v zásadě znemožňuje normální soc. život (tento nedostatek jsem si navykl kompenzovat jídlem, proto jsem navíc poněkud obézní). Hledám ženu, která by se se mnou přesto chtěla seznámit, aniž by to bylo z ekonomických důvodů.

Pendlovka pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 8 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Ať už Praha, Morava či Slezsko, hlavně že si budeme vzájemně svoje všecko. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál.Zavřít