Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hledám ženu v ID k pravidelným schůzkám.

Hledám tě lásko,najdu tě.....

Ahoj, jsem kluk (27 let/181 cm/78 kg, zelenohnědé oči, hnědé vlasy, průměrný vzhled) z Brna a hledám holku pro život. Mám sociální fobii a lehkou formu AS. Mám rád přírodu, hudbu, kreativní činnosti, sport, technologie, sběratelství atd. Moje SF je docela silná. V podstatě kolem sebe většinou nepotřebuju žádné lidi. Stačila by mi jedna přítelkyně, jeden kamarád a moje rodina. Zkoušel jsem normální seznamky, ale nikdy z toho nic nebylo. Rád bych poznal holku, která je na tom podobně. Díky!

Hledám ženu štíhlé postavy, s menší vrozenou nebo získanou tělesnou vadou, k pravidelným schůzkám.

Hledám touto cestou seznámení s přítelkyní do 56let, třeba i v ID, nekuřačkou, s vyřešenou minulostí, ví jak zklamání bolí a samota tíží, večery jsou dlouhé a smutné o samotě, nemá se o koho opřít, co by ještě ráda hezký pohodový život, lásku od přítele, zlatíčko co bych měl rád, chybí jí pohlazení a třeba pro vnoučata děda. Jirka 57/174/77, rozvedený, nekuřák, vyřešená minulost, vlastní zázemí i bydlení. Najdem se??

najdu romku z lehčí retardaci kolem 25 let ústecký kraj

Pendlovka pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 8 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Ať už Praha, Morava či Slezsko, hlavně že si budeme vzájemně svoje všecko. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál.

Jsem sympatický mladý muž, rád fotím kytky a auta - veterány. Miluju kvalitní filmy a kulturu. Rád chodím do společnosti a zajímám se o iniciativu Hate free.

Ahoj, rád bych touto cestou našel nějakou prima holku, od 20 do 25 na seznámení. Klidně i psaní. Nejlépe trpící nějakou psychickou poruchou, tak jako já. Ve dvou se to lépe táhne :)

Ahoj.Hledám partnerku ,kamarádku pro společné chvíle.Jsem společenský,mám rád přírodu,kino,koncerty.....Jsem na vozíku a mám vadu řeči,ale mám velký životní elán,optimismus a věřím,že ve dvou se to lépe táhne.Zavřít