Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Zdravotně postižený v částečném ID,pracující hledá hodnou a milou partnerku pro trávení společných chvil.Příroda,kino,či na kávu,skleničku apod.

Trpím nočním pomočováním a někdy i přes den ze stresu. Hledám dívku nebo ženu, které by to nevadilo a která se ráda mazlí (sex není nutný). Se zdravými vrstevnicemi nebo mladšími se cítím nesvůj, uvítám buď starší dámu a nebo postiženou slečnu, může být i s Downovým syndromem nebo i těžším mentálním postižením. Kuba.

Pohodovej,příjemnej,sympatickej,hodnej,upřímnej chlap sportovní postavy by rád poznal milou,upřímnou,něžnou,naruživou,vášnivou ženu za účelem vytvoření super vztahu.Chybíš mi!Jsi?

Ahoj, je mi 35, jsem svobodný, bezdětný, bez dluhů a závazků, pracující, kuřák. Rád bych potkal holku pro život, které by nevadilo, že jsem enuretik, tedy počůrávám se a nosím plínky. Existuje holka, která by mě i tak měla ráda?

Jedna hůlka mě životem neodmyslitelně provází - vlastně dvě. U té bílé, když guma praskne, nedojdu nanejvýš sám domů, nicméně m...otor si může vesele dál sjíždět hřídele. Když však guma praskne u té druhé hole, řeknu si: hele hole, cos vyváděl ty pérovníku tam dole (v dole). Čili tímto přitahuji k sobě třetí hůli za účelem navázání spojení v dám...nské mezipůli.

Potkám tu sympaťandu na přátelský a vážný vztah? :)

Ahojky,do hospody nechodím a na ulici Tě nepotkám.Zkouším Tě najít touto cestou.Chtěl bych s Tebou už trávit čas.

Jsem obyčejný kluk jako buk, který hledá obyčejnou hodnou holku. Jezdím rád na kole, starám se o zahradu a vracím se zpět do života po těžkém úraze, kdy jsem jako bájný pták Pheonix vstal z popela. Těším se na tebe, že mi napíšeš a budu dělat vše proto, aby i ty jsi se mnou zažila chvíle radosti a pohody. Tom

Pěkný den, je mi 50 let, 176/74, rozvedený. Po úrazu chodím s trekovými holemi. Pracuji, mám rád přírodu, zvířata (kromě pavouků), rád si zajdu na hory. Hledám ženu podobného osudu a věku. Protože být sám není žádná výhra

Hledám ženu k seznámení,na pokec ,kávičku,občasné výlety.Pokud Ti nevadí tělesné postižení....Zavřít