Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Postižený hledá ji : Různé kategorie

Hledám ženu, která stejně jako já touží po reálném seznámení. Takovou, která už nechce být sama a schází jí objetí, pohlazení a vlídné slovo.. Najdu?

Hledám ženu které by nevadilo, že chodím o fr. hůlkách a venku el. vozík. Nehledám pečovatelku, jsem soběstačný. Rád plavu, toulky přírodou a hlavně cestuji. Najde se?

Ahoj milá neznámá . Už tě hledám dlouho tak snad tě najdu :-) mám rád přírodu taky kultura mi není cizí kino,divadlo, Rád taky cestuji ale bohužel jsem ještě nenašel tu pravou osůbku s kterou bych to mohl sdílet. Jsem milí hodný chápavý rozumný empatický,romantický, Je mi 31let jsem z Mělníka. Co by si měla vědět je že jsem od narození na vozíku ale i přesto hledám někoho kdo se mnou půjde každodenním životem. Pokud tě mé řádky zaujali budu rád když napíšeš z pozdravem Jakub Hezký den.

Hledám přítelkyni,která mě bude mít ráda,nehledá krásu,ani majetek,ale hledá láskyplné srdce.Jsem v PID bez.vid.vady,s menší vadou řeči.Bydlím v Jihlavě,můj věk 56 výška 188 cm,silné post.Mé zájmy,pes,vaření,sauna i domácí pohoda,jsem rozvedený,bez dětí.Samota tíží,bez lásky se nedá žít.Jen upřimě.

Hledám milího človíčka na krásný vztah.Jsem v ID.Vánoce a Silvestr se blíží.

Hledám ženu která by si mohla povídat přes Skype nebo email

Jsem zdrav postizen bez berli chodici hledam kamaradku potom vic jsem sobe stačny jinak nekuřak opčas sy dam skleničku je mi 63let z Ostravy

Pendlovka pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 8 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Ať už Praha, Morava či Slezsko, hlavně že si budeme vzájemně svoje všecko. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál.

Ses invalidni nebo mas invalidni dceru? Chybi ti nebo ji muzska pritomnost? Chybi ti nebo ji pohlazeni, prirozena intimita? Mas/ma pravo zit jako zena. Jsem tu, abych pomohl. Ja 30 let, sympatak, VS, pohodovy typ. Ozvi se a neco vymyslime. Zdravi, cistota a diskretnost zarucena.

Rád bych naše postiženou dívku či ženu ve věku 20-35 let k vážnému vztahu. Nevadí mi ani vážnější postižení, vozíček, kvadruplegie, trpasličí vzrůst, pleny, mentální postižení a podobně. Rád se budu v rámci svých schopností o partnerku starat. Sex pro mě není příliš důležitý, ale byl bych šťastný, kdyby partnerka chtěla a mohla mít děti (není podmínkou).Zavřít