Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do restaurace : Pojďme ...

Nezadaný, dvě děti zanedlouho ve společné péči. Musíš pochopit, že mám nějaké povinnosti, pokud jsi na tom podobně, tak asi dobře. Koho hledám? Nikam se neženu, ale jednou bych rád normální ženu, co není stále ve stresu, nečučí neustále do mobilu, nevnucuje veganskou stravu. Pokud dokážeš taky občas vypnout a jen tak si někam vyrazit či si občas zasportovat, to by bylo fajn. Důležité, musíš TO mít taky ráda, pokud jsi se nyní urazila, tak pardon. Chci opravdu moc? Existuješ? Nějaké otázky?

Začala bych tou restauraci, případně procházkou a pak se uvidí...

Každý den večer chodím do KFC nebo Globusu na kafe, tak kdyby se někdo nudil, nebo se chtěl vypovídat, můžeme si pokecat a pak si jít zase každý po svém :-)

Ráda bych navázala veselý vztah s milým, inteligentním mužem, jehož velkou láskou je dobré jídlo a gastroturistika, a kterému čas od času chybí společnost nejen u stolu.

Jsem veselý společník a rád Vás ženy doprovodím do restaurace na oběd či večeři, do kina, do divadla nebo třeba jen k příjemnému posezení u kávy a naslouchání Vám. Pokud si nemáte s kým popovídat, nudíte se a nemáte s kým jít ven, nemusíte být nutně sami. S radostí Vám budu naslouchat, mohu Vám poradit a také Vás povzbudit. Nabídek na erotické služby najdete na internetu mnoho. Ty však neposkytuji. Jste-li však náročnější a očekáváte od společníka něco jiného, pak se mi ozvěte.

Někdo dneska na pivo, na karty a na pokec? na Benešovce.Jsme 3. Já 43 čech, učící se anglicky, portugalec 24 hovořící španělsky, anglicky a učící se česky a holka 33 hovořící rusky, anglicky a česky.Od 20hod. PS: aspoň dva jazyky jsou potřeba! :-) Martin

Pozve mě nekdo na dobrou kávu .........Sobota 18.00 Luciana Svibice, zvu tě na sklenku vína nebo pivo. Jen pokecáme o živote. Je to stokrát lepší než koukat na telenovely. Vyslechnu si tě. Příprava není nutná. Napiš předem.

ŽenaDo restaurace 35 let Cheb

TOP  24.1.2020

Nejaka kamarádka na sklenku z Chebu a okoli?

Z důvodu přestěhování si hledám kamarádku či kamaráda na občasné chvíle na pokec... ráda vařím, mám ráda dobré jídlo, humor, dobrou kávu nebo pivečko... Jediné minus- mám menší problém s chůzi, takže na procházky moc ne, snad jen krátké ..Budu se těšit Hana