Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do restaurace : Pojďme ...

Zajdeme si na pivko ? Přiměřený věk , odpolední víkend , tel.číslo je podmínkou !

Ahoj, jsem na montáži v praze a hledám kamarádku na vecer, zajit si na pivo a pokecat. Večer budu U Herčíků. Standa

Rád bych se s někým scházel na kávu a povídání, třeba pak když budou sympatie kino , procházka, výlet a dál se uvidí. 52let 180cm Blansko a okolí

měla by zájem nějaká žena o pozvání na kávu , či něčeho jiného?

Setkání nezadaných mužů a žen ve věku 55 - 65 let se koná dne ve čtvrtek 3. 10. 2019 v Praze. Můžete zde potkat nejen svého životního partnera, ale také milé přátelé se stejnými zájmy. V případě, že Vás tento inzerát oslovil, ozvěte se prosím nejpozději do 29. 9. 2019. Místo setkání a bližší informace Vám budou zaslány na emailovou adresu cca týden předem.

hledám příjemnou ženu co by přijala pozvání do restaurace -na kávu , sklenku vína atd příjemně si popovídat

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro seznamkové specialisty „lovce a lovkyně".Ahoj Co kdybychom se sešli, dali si třeba kávu a ty mi u ní rozmluvil tenhle inzerát :-)

Spending some days in Prague Somedoby wants to have a beer?

Pronudil jsem se už půlkou prázdnin a tu druhou půlku bych rád trochu oživil, takže pokud to máš podobně nebo dokonce úplně stejně, přijmi moje pozvání třeba do kina, na večeři, na nějakej výlet za Prahu nebo na cokoliv jinýho, co Tě napadne a na čem se shodneme :) Můžeme se sejít jen jednou, můžeme si dát opáčko... to už se uvidí, ale takhle dopředu neočekávám nic a nebráním se ničemu :-). Peníze vůbec neřeš, případnou přepravu nebo rezervaci taky zajistím, na Tobě je jenom se mi ozvat :-)