Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na kolo : Pojďme ...

MužNa kolo 35 let Praha

TOP  21.9.2019

Šla by nějaká slečna na kolo?

Je mi 62, hledám přítelkyni na občasné výlety na kole.

MužNa kolo 45 let Olomouc

TOP  20.9.2019

Ahoj, v neděli na kolo. Náročná i nenáročná trasa. Připojím se rád i k partě lidí. Díky za vzkaz :-)

ŽenaNa kolo 61 let Žatec

TOP  18.9.2019

Hledám kamarádku na společné výlety na kole. Na pohodu. Věk nerozhoduje.

MužNa kolo 28 let Ostrava

TOP  15.9.2019

Najde se tady někdo na společné ježdění na kole?

Ahoj, hledám kamarádku-da na kolo, turistiku, výlety, Jezdím i chodím na pohodu.

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  1.9.2019

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro místní seznamkové specialisty „lovce a lovkyně".Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 59 let
Plzeň

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  26.8.2019

Je tady někdo na kolo případně i na jiné aktivity (cestování, pěšárna, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace) a přiměřený věk.

MužNa kolo 42 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Ahoj, hledám fajn parťačku /ky/ na kolo, bike.. Zlín a okolí, nejlépe nezadanou, i když člověk nikdy neví. Možno i tenis, plavání, golf, beach.....běžky. Může nás být i více-uděláme skupinu. Ne náročný terén. Spíše na pohodu 15-80 km. Vnímat přírodu a pomíjivost bytí. Občerstvovací zastávky, komunikace pozitivní potěší.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 36 let
České Budějovice