Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na kolo : Pojďme ...

Ahoj, předběžná výzva před bajkovou sezónou. Nejezdí někdo z Prahy směr Singltrek pod Smrkem, Klínovec, Kokostezky? Ráda se přidám a přispěju na benzín, připravím skvělou snídani. Bez nějakého omezení v rychlosti sjezdu. Klidně pak každý po své ose a stačí jen říct v tolik je odjezd zpět. :) Klidně i ve více lidech, nemám preference na muže nebo ženy. Jezdím rok. Díky a budu se těšit. :)

Ahojky, nechtěl by se sem tam někdo přidat na kolo teď v zimě? Vyjíždím od Rajhradu nejraději směr Uherčice, Pouzdřany a tp..V lete jezdím do 100km, teď míň, protože se brzo stmívá. Tak kdyby tedy někdo chtěl "na pohodu" vyrazit, dejte vědět.

MužNa kolo 53 let Praha

TOP  17.1.2020
Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety

Hledám kamarádku, parťačku na běžky, kolo a dobrej pokec....

MužNa kolo 50 let Praha

TOP  9.1.2020

Chci turistku a cykloturistku, kterou baví objevování naší země. Seznamovací vycházka bude ze Smíchova přes Dívčí Hrady do Jinonic. Beru busolu a dalekohled, vezměte nějaký pemikan. Jako zátěž do batůžku se doporučuje Čapek, Frais, Grisham, Hailey a Smiřický. Možný objev Severní Tyčny. Kdo nezvládne výstup na Koulku, bude ponechán svému osudu a pohřbíme ho, až se vrátíme. V příp. vzáj. symp. výlety do Kozodírek a přes Tvrdoslav a Šukačku až na Onen Svět.

MužNa kolo 60 let Rokycany

TOP  30.12.2019
Kino
Divadlo
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám cyklistku, která by se k nám přidala o prázdninách na jízdu podle Dunaje na Srbsko - Rumunské hranici (EuroVelo 6). Už to tam známe. Se zastávkou při návratu v termálech. Pojedu se svojí 9-ti letou dcerkou. Dcerka jezdila každý rok už od 2 let. Žádné super sportovní výkony, na pohodu. S bagáží, noclehy v privátech nebo stanu. Tam se pojede autem. Podobně starý potomek je výhodou, ale ne podmínkou. Mohli bychom domluvit i jinou destinaci. Taky lyžujeme a je s námi legrace :-

ŽENA hledá ŽENU na kolo:) vš štíhlá, Praha 8

ŽenaNa kolo 65 let Praha

TOP  24.10.2019

Ahoj! Hledám někoho na (e)kolo, lyže, tenis, turistiku, ale i kulturní akce. Praha a okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa kolo 34 let Praha

TOP  19.10.2019

Ahoj.. Nějaká partačka zítra 20.10 na kolo? Má být hezky tak proč toho nevyužít.. Michal

MužNa kolo 47 let Brno

TOP  25.9.2019

Hledá se dobrá parťačka nejen pro seznámení, ale taky pro pohodové vyjížďky na horském kole v blízkém okolí Brna, která je pro každou legraci. Velký smysl pro humor vítán.

Je mi 62, hledám přítelkyni na občasné výlety na kole.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany