Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na kolo : Pojďme ...

MužNa kolo 53 let Praha

TOP  16.7.2020

Hledám kamarádku, parťačku na běžky, kolo a dobrej pokec....

Vzkaz pro cyklistku, která jela trasu Pce, Cr, ??? a zpět. Jezdíš dobře v háku. Hodil by se ti občas parťák na kolo? Sparringparten, servismen a možná ..

ŽenaNa kolo 51 let Říčany

TOP  16.7.2020

Bydlím v blízkosti Voděradských bučin, je tu nádherně. Miluju každodenní vyjížďky na kole, ale nemám s kým bych tu krásu sdílela. Nechcete se někdo občas přidat? Hledám parťáka/parťačku se smyslem pro humor. Když si budeme rozumět, ráda vyrazím kamkoliv po Čechách.

Muž 54/173/78 hledá na mtb kolo, ženu přiměřeného věku + - s lehce nadprůměrnou fyz. zdatností z Mostu a okolí, s chutí podnikat kratší /delší /pohodové /i náročnější cyklovýlety do přírody aj.

MužNa kolo 46 let Blansko

TOP  14.7.2020

Někdo na kolo z Blanenska? Jsi sportovně založená, sympatická, svobodná žena, která ráda jezdí na kole, chodí na výlety a občas cestuje? Jestli ano, napiš a pošli foto.

MužNa kolo 33 let Most

TOP  13.7.2020

Shání se parťačka na kolo k návštěvě trailparku Klínovec :-) Jen Azur (pro děti) a Rubin, žádný závodění ;-)

ŽenaNa kolo 40 let Praha

TOP  13.7.2020

Chceš posunout seznamování dál a ne jen si dopisovat. Pojeď s námi na super víkend na kole spojený s ochutnávkou vína, kde poznáš víc protějšků najednou? V termínu 31.7 - 2.8. vyrážíme na jižní Moravu do podhůří Bílých Karpat. Na akci je přihlášeno více žen, tak skvělá příležitost k seznámení. Spousta legrace, nádherná příroda, ubytování ve stylových vinných apartmánech přímo nad vinným sklepem. Více informací pošlu v odpovědi nebo do mailu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa kolo 55 let Praha

TOP  12.7.2020

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

MužNa kolo 34 let Žatec

TOP  12.7.2020

Ahoj. Konečně jsem se dokopal a sem tam vyrazím na kole. Nejsem od přírody samotář, ale vzhledem k tomu, že v Žatci nebydlím dlouho, postrádám ideálně parťačku na společné vyjížďky. Podotýkám, že NEhledám touto cestou sex!

MužNa kolo 47 let Brno

TOP  12.7.2020

Hledá se dobrá parťačka nejen pro seznámení, ale taky pro pohodové vyjížďky na horském kole v blízkém okolí Brna, která je pro každou legraci. Velký smysl pro humor vítán.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany