Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na koncert : Pojďme ...

Hledám kamarádku, která se taky chystá na koncert Karla Plíhala v experimentálním studiu dne 24.9. v Liberci. Věk nerozhoduje.

Dovětek k mému inzerátu, který jsem podala dne 20.9.19¨- jsou tu dvě možnosti žádnému muži se nelíbí hudba Davida Garretta nebo z principu nevěříte, že něco může být grátis. Tak mi zaplatíte kafe u kterého se sejdeme a ještě teda občerstvení v O2 aréně a ještě ten dovoz do Kladna. A to je opravdu vše, Nic více nechci!

HLEDÁM MUŽSKÝ DOPROVOD NA KONCERT DAVIDA GARRETTA, KTERÝ SE KONÁ 1.10.2019 V O2 VČETNĚ PARKOVACÍHO LÍSTKU. NECHCI ZA TO NIC, JENOM ODVOZ AUTEM NA KLADNO, KDE BYDLÍM., RÁDA BYCH S PŘÍPADNÝMI ZÁJEMCI SEŠLA TŘEBA U KAFE.

Tento čtvrtek má v Sušici Vojta Kiďák Tomáško koncert .Hledám holčinu, která tam se mnou vyrazí. Nemusí to skončit jen tím koncertem, když si budeme mít co říct, můžeme pokračovat-třeba celý život:-)

ŽenaNa koncert 39 let Praha

TOP  10.9.2019

Deborah de luca 28.9., Transmission 12.10.nebo Apokalypsa 30.11.? Chceš li vyrazit, napiš :-)

MužNa koncert 43 let Brno

TOP  9.9.2019

Hledám holky a kluky, kteří by chtěli jít na Největší Romský Festival v Brně - ROMA FEST 2019

Ahoj, najde se nějaký milý doprovod na Thurston Moore Group? 26. 10. Lucerna Music Bar...Ahoj, jel by někdo se mnou na koncert Sonata Arctica do slovenského Zvolenu 21.11.?

V Praze bude koncertovat Glen Hansard. Zajdes?

Ahoj, mám o lístek navíc na Pokáče do Karlína. Taky by jsi se mnou mohla jít třeba zrovna ty :-)