Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport

Našla by se nějaká parťačka na společný běh?

Nějaká holčina na sportování v Pardubicích.

Hledám lidi na turistiku (Beskydy, Jeseníky).

S vidinou závodu Horské výzvy v Krkonoších příští rok v září, hledám běžce/běžkyni na společný výběh cca 1x týdně. Někoho kdo mi pomůže přes zimu nabrat objem, zvládnout intervalový trénink a vyběhnout kopce. Takže klidně někdo s podobným cílem ale klidně i amatér co si chce zlepšit kondici a vyběhnout. PS: mráz ani sníh nevadí :)

Introvert hledá dámskou společnost na sport – turistika, kolo, běžky, běh, nw a různé pinkání. Pozn.: Moje kondička je mizerná, tak žádnou mistryni.

Sháním ženy i muže kolem padesátky, se slušnou fyzičkou, dobré parťáky na treky. Nejlépe z Prahy a okolí pro lepší domluvu a možnost se poznat i mimo hory. Mám ráda přechody vysokých hor natěžko i nalehko, hřebenovky, ledovcové túry, ev. víkendové české hory ve svižnějším tempu (indiánský běh, organizované horské traily do 100 km apod.). A legraci při tom všem.

Ráda poznám kamarádku kamaráda na vycházky přírodou, městem, zajít na výstavu, koncert, na skleničku atd. těším se na společné zážitky

Maminka (39 )se dvěma dětmi 5 a 7 let hledají nejlépe tatínka k tréninkům na lezecké stěně....a taky trošku běháme po krajině a máme rádi přírodu, procházky..úměrně našemu věku:))))Ozvi se, budeme rádi:))

Ahoj, hledám vdanou ženu na občasné schůzky, kolo, lyže, turistiku.

Ahoj, v dubnu dělám přijímák do armády a potřebuji začít běhat, posilovat obecně.Nechce se mi běhat samotnému se psem, tak hledám někoho s kym bychom se mohli navzájem namotivovat a mít u toho nějákou srandu.Iděálně několikrát do týdne.Letná, stromovka, kdekoliv v Praze.



Zavřít