Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lyžování : Sport

MužLyžování 54 let Praha

TOP  23.9.2019

Ahoj! Postrádá se suprová lyžařka, veselá a nekouřící, bez závazků (40-50), nejen na lyže, kolo, výlety, do kina, divadla i hospůdky, na lenošení z Prahy a okolí. Co takhle zajít zítra na kávu a třeba i naplánujeme lyžování v Itálii či jinde.

Zima se blíží, našla by se kamarádka nebo kamarád? … chtěla bych do Alp, samotné by mi bylo smutno.

MužLyžování 63 let Brno

TOP  22.9.2019

Dobrý den.Hledám sportovně založenou ženu (kolo, lyže, i běžky..a td) Která má ráda přírodu. Nekuřačku..L.

Hledám ženu, slečnu, která by se mnou jela občas na lyže, hlavně někam do zahraničí a nejen na lyže, ale i jinam a nejraději na trvalo. Věk prosím cca 38-50 let.

MužLyžování 57 let Brno

TOP  11.9.2019

Hoj! Mám v plánu jezdit na Stuhleck či obdobné místo. kdykoli bude počasí, čas a nálada. Tedy primárně všední dny - rozumí se jednodenní. Pokud se najde rozumná skupina, klidně i někam jinam na jinou dobu. Budu rád, pokud se někdo umí přidat hodně flexibilně. Já to umím, pokud někdo má obdobný záměr.

rád bych poznal pohodovou sportovně založenou ženu na kolo, lyže sjezdovky . V případě oboustranných sympatií možno i více.

Léto končí. Hledám sympatickou lyžařku na prodloužené víkendy v Rakousku. Ubytováí a dopravu zajišťuji.ŽenaLyžování 56 let Praha

TOP  5.9.2019

Sice je to hodně předčasné, zima je ještě daleko, ale uteče to. 56/173 sjezdařka, běžkařka hledá lyžaře přiměřeného věku na společné jednodenní výjezdy buď skibusem z Prahy nebo autem. Možností je hodně a ve dvou je to přeci jenom veselejší. Budeš-li ještě cyklistou můžeme vyrazit dříve než na lyže. Více už raději v emailech.

Ahoj.Je tu někdo kdo má rád kolo, běžky, nejen jednou za měsíc?Ve dvou je to lepší.

ŽenaLyžování 65 let Praha

TOP  25.8.2019

Link : 10 tipů na výhodné lyžování v Alpách. Kde mají skipasy zdarma ; Ráda bych jela v prosinci na lyže , auto bohužel nemám a tak hledám nějakého nadšence lyžování který by měl zájem a chtěl využít skipasy zdarma . Díky