Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Kolo a cyklistika : Sport

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Já 40, 187cm z Prahy 8

Hledám nejlépe z Prahy východ parťačku na vyjížďky na horském kole nebo na pěší výlety, bruslení, lyžování, běžkování, sjíždění divoké vody, saunu a v nejhorším i na běh :-). 42/177, VŠ, minulost vyřešena. Kontakt: michal11977seznam

Ahoj, předběžná výzva před bajkovou sezónou. Nejezdí někdo z Prahy směr Singltrek pod Smrkem, Klínovec, Kokostezky? Ráda se přidám a přispěju na benzín, připravím skvělou snídani. Bez nějakého omezení v rychlosti sjezdu. Klidně pak každý po své ose a stačí jen říct v tolik je odjezd zpět. :) Klidně i ve více lidech, nemám preference na muže nebo ženy. Jezdím rok. Díky a budu se těšit. :)

Rád bych poznal pohodovou sportovně založenou ženu na občasné společné aktivity, lyžování, kolo, a další.

Ahoj, hledám ženu (25-40) pro vzájemnou motivaci zvednout se z gauče a vyrazit v týdnu na různé výlety na kole v okolí Prahy. O víkendech Písecko. Horské kolo, trasy 50-70km, někdy i dál. Žádné šílené tempo, ale taky žádné pomalé projížďky, prostě střed. Holku co jí nebaví když jí každou chvilku někdo předjede:-)

Jaro je pomalu za dveřmi. Najde se někdo na pohodové kolování ? Nezadaná, do 60, z Prahy, s batohem, pohorami, lyžemi a kolem a především není panenku z cukru.

Hledám partak/prartacku na pohodovou dovolenou na kolech Lago di garda s ck v květnu 2020. www.cktoufar.czPohodovou holku která by si šla teď v zime zabruslit na zimak a na jaře zajezdit na kole.

Nebudete teď někdo akčnější mezi svátkama v Praze..?..protočit nohy na biku, prohlídnout bazénové kachličky či popolézt něco na překližce..hm..?..dejte vědět;)