Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolo a cyklistika : Sport

Ahoj rád bych našel kamarádku na projížďky na kole.Kdy a kam se určitě dohodneme.

Pohodář hledá milý dámský doprovod pro cyklistické výlety a projížďky po cyklostezkách. Vlastní kolo podmínkou :-), na ostatním nezáleží.

Hledám partnera na sdílení sportovních a kulturních aktivit, eventuelně cestování, časově flexibilního. Lyže, kolo, tenis, golf, divadlo, kino a cesty za hranice všedních dnů.

Najdou se ON, ONA, či ONI na společné výjižďky i v těchto chladnějších dnech, či za pěkného slunného dne při napadaném sněhu a pak pro jarni kolovylety ? Jezdím na HORSKÉM kole, CESTÁM S AUTY SE VYHÝBÁM, takže jezdím polní a lesní stezky - asfalt vyjímečně. Nehoním kilometry, tak na pohodu od 25 do 105 km - nám pěkné trasy. Jsem ohleduplný a neujíždím. Nejde mi o SEX.

hledám pohodovou zralou ženu na vše na čem se domluvíme, kolo, brusle, pěší turistika a třeba i něco více

Kamarádi odešli nebo zlenivěli a proto tímto způsobem hledáme akční seniory nejlépe dvojičku, kteří by občas vyrazili i na vícedenní výlet na elektrokolech. Nejlépe z Prahy a okolí. Zimu využijeme k seznámení a plánování.

Dva bajkeři kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo silnice. Zima uteče a než přijde jaro, můžeme naplánovat vhodné trasy. A třeba i dovolenou na kolech.

Ahoj potkat bikerku, která se nezalekne žádného počasí, teploty ani terenu by bylo fajn. Jsem z Třebotova, jezdím do práce na kole (Smíchov). Rád bych poznal kamarádku na bajkování za každého počasí ( no ten déšť mi trochu vadí .-) ). Někdy na pohodu, někdy si dát více do těla. Rád jezdím ve svém okolí, tvořím si své mapy, zkratky, rád vyrážím i do Brd, či dále

Na kole do přírody vyrážím velmi rád. Jsem rád v pohybu. Taky mám rád jógu, in-line brusle, plavání, výlety - hory, moře, tanec, lyže atd. Kdo se přidá:)?

Dobrý den, hledám nové přátelství ve Znojmě a okolí pro cykloturistiku, jízda na horských kolech o víkendech.