Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolo a cyklistika : Sport

Hledám kamarádku na společné výlety, do kina nebo na kafe. Je mě 41 let a jsem vegetarián, nekuřák a abstinent.
Sympatická kamarádka na hory, kolo, běžky, kino, plavání, badminton atd.? Fotka a sraz napoví, co z toho nakonec bude :-)
Tento rok jsem toho na kole moc nestihla. Co takhle najít partaka min na příští rok :-) Prosím o odpovědi z fotkou:-)
SŠ 55/174 s kolem, lyžemi, pohorkami hledá prima parťáka na společné volnočasové aktivity. Výlety do přírody, procházky Prahou, trochu kultury ( divadlo, kino) a i třeba se zájmem o chataření, táboráky, voda. Jsi-li přiměřeného věku i výšky a nebaví Tě to samotného tak se ozvi. Určitě společně něco vymyslíme. Uvítám Prahu 3,9,10.
Hledám kamarádku - parťačku na vyjížďky kolem Prahy, raději na jih od Prahy. Nejsem žádný hltač kilometrů - na pohodu....
Hledám spřízněnou alespoň trošku sportovní duši, jejíž majitelka by měla zájem o společné, nyní již podzimní vyjížďky, nebo procházky, případně výlety do přírody. Mám rád krásné krajiny, hory, rybníky, lesy, louky a jezera. Budeme-li sdílet svoje pocity, zážitky a radosti, určitě to vše bude daleko intenzivnější a budeme se moci těšit na opakování, pokračování, jeden na druhého. Fotky si můžeme vyměňovat lépe na svých adresách, domlouvat se potom mobily.
Hledám fajn kamarádku-a pro volný čas s pozitivní přístupem a pohledem na život ,dobra nálada vítána a veselá povaha také (přirozená ),ktera-ý ráda,rád cestuje,má rad výlety i třeba památky ,přírodu ,zvirata,lidi,život a hezké zážitky,výlety na kole,rada-rad si zajde do kina,divadla i na výstavu.Časem možná i více,přítele(jen muže) do pohody i nepohody,být si vzájemnou oporou pro hezky život ,anebo opravdu fajn kamarádku nebo kamaráda pro hezké zážitky i život .
Najde se žena se zájmem o cykloturistiku,výlety do hor, do přírody
Najde se sympatická slečna cyklistka-bikerka (32-40 let), která si také ráda občas vyjede (nechce už sama) na horském kole do přírody-do terénu..(mimo asfalt),buď přes týden(odpoledne po práci) nebo o víkendu někam mimo po Čechách?
Rád poznám sympatickou bikerku, turistku, lyžařku a cestovatelku pro společné aktivní trávení volného času v přírodě. Vše na pohodu, závodní léta už mám za sebou. Nebráním se ani dobré večeři a lenošení ve wellness centru když počasí nedovolí být venku. Vše buď ve dvou s partou kamarádů nebo s dětmi. Já jsem 42/180 ty ? budu se těšit na setkání.