Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport

Ahoj, nekdo na beh na cyklostezce Branik - Zbraslav nebo Modranska rokle? 5 - 10 km. Tempo konverzacni.
Hledám kamarádku (kamarádka = přátelství, společné zájmy), inteligentní ženu s kladným vztahem ke sportu a kultuře (běh, silniční kolo, horské kolo, v zimě běžky + zájem o kulturu, která není majetkem davu).
Ahoj, hledám parťačku na podzimní výběhy v okolí Šumperka :)
Našla by se parťačka na běh? Nejlépe v oblasti Bory, Valcha. Žádné závodění, prostě na pohodu.
Běhám rád. Raději bych běhal s někým dalším. Kdo se přidá? Obvykle úterý čtvrtek Modřanská cyklostezka, ale mohu i jinde.
Hledám také štíhlou a osamělou přítelkyni k seznámení i ke společnému lehkému začínajícímu rekreačnímu pobíhání, procházkám, cca na cyklostezce-cestě Krejcárek-Vítkov, cca nad železníční tratí, takže blízkost bydliště (Ohrada-Invalidovna-Palmovka) výhodou. Štíhlý sš/183cm,sám. Nějaké řádky a foto napoví.
Ahoj, nenašel by se někdo na běh (Karviná) a turistiku v Beskydech?
Někdo na nedělní turistiku (20-25km) ?
Ahoj milá neznámá. Jsi čerstvě rozvedená nebo se rozvádíš a kvůli dětem nehledáš pro tuto chvíli nic vážného ale uvítáš spřízněnou duši v podobné situaci a někoho s kým by tě bavilo trávit volný čas a do budoucna případně více? Mě baví většina sportů v přírodě at už běžky, běh, kolo, lyže, turistika, cestování, ale nebráním se dobré večeři a práci doma a na zahradě nebo kultuře. Budu se těšit na případné osobní setkání. Já 43/180 ty možná o trochu mladší, menší a hezčí než já :-)