Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport

Sportovně založená kámoška nejen na běh (začínám), do fitka, squash, tenis i jiné sporty ?

Chybí tady rubrika celá ČR - já jsem z Krkonoš. Ty můžeš být odkudkoli. Nehledám vztah ani sex, stačí kamarádění, občas si písnout. Když budeš mít ráda výlety a turistiku, bude to prima. Můžeme se třeba jednou do roka domluvit na živé poklábosení, že se přijedeš podívat na pár dnů do Krkonoš a já tě tu provedu a naoplátku já zase jednou do roka za tebou a ty mě provedeš tam někde u vás.

Ahoj, hledám slečnu, kamarádku, se kterou bych mohl podnikat různé výlety do přírody, třeba i na kešky, rád také běhám (to není podmínka :-D ), nebo i třeba jiné sporty :-) Ale také si rád zajdu na pivo a nebo různé akce, chaty, atd., ať to nevypadá že jenom sportuji, rád také zapařím a nezdravé věci :-D Honza PS: Také rád vařím ;-) :-D

Ahoj, uvažuju, že bych začal pravidelně běhat. Byť hraju pravidelně volejbal, tak v běhání jsem zatím měkkej :) Přidá se někdo? Chtěl bych začít Stromovkou. Jirka

Ahoj, hledám pohodovu spolucestovatelku. Baví mě hory, jezera, moře. Navštívit známá města, získat zážitky na celý život. Lidi, co znám nemají na cestování čas, peníze příp. obojí :) Hledám proto někoho, kdo vidí občas někam vyrazit jako nejlepší věc a také nemá ve svém okolí podobně smýšlejícího člověka.

Kdo se bojí nesmí do lesa…:) Hledám někoho na pravidelné podvečerní běhání v černém lese.

Někdo na delší pěší túry, příp. vodáctví, plavání v přírodě a později běžky? Nejlíp také s rozhledem (aby bylo o čem mluvit) a nadhledem (pro pohodu). Někdy mohu i ve všední dny. V odpovědi prosím napište něco o sobě (já mám nějaké údaje na svém profilu na Rande). Můžeme též vyměnit fotky.

Ahoj. Hledám někoho na běhání. Běhám jen chvíli, ale nebylo by na škodu občas běžet s někým. Běhám tratě kolem 5km. Ideálně okolí Pardubice Dubina.

Ahoj. Chtěl bych poznat někoho, s kým bych mohl chodit na výlet do přírody po rodném kraji. Pěší nebo na kole, na kopec či rozhlednu nebo nějaké jiné zajímavé místo, kamkoliv "mimo civilizaci" . Většinou takhle chodím sám a zjišťuji, že mi to přestává stačit. Kdyby se nějaký takový "chodec" nebo chodkyně, tady našla, ať se mi prosím ozve na e-mail. M.

Najde se slečna na občasné (2x týdně) behani kolem řeky?