Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport

Našla by se parťačka na společný běh?

VŠ 58/195/99 partnerku na nordic walking, večeře, výlety, toulky a vše příjemné :-)

Ahoj, hledám kamarádku na běhání, kolo, fitko, prostě nějaký sport, rady ohledně jídelníčku a tak dále :-) ... potřebuji zhubnout a ve dvou se to lépe táhne :-)

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody po turistických značkách, prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, brusle, atd. Prosím o zaslání fotografie.

Pěší turistika ano, běhání jen výjimečně. Odpoví mi žena pro občas náročnější výlety po české i jiné zemi?

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Ahoj, hledám fajn kamarádku která by občas šla zaběhat v lokalitě Vyšehrad, Nusle, Pankrác, Kavčí hory, nebaví mě běhat samotného:)

Ahoj, rád bych našel partnera na běhání, je jedno, zdali to bude muž či žena. Důležitý je běh. Jsem úplný začátečník, i když před 10ti lety jsem to zkoušel a šlo to...Dnes to půjde pomaleji, ale chci to zkusit...Musím se sebou něco dělat...Mou nevýhodou je, že chodím na směny.....Ale třeba se domluvíme.Mám na mysli hlavně běh v přírodě a v lese. Ne po silnici. Bydlím nedaleko Nymburka. Mějte se. ..