Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Badminton : Sport

ŽenaBadminton 46 let Praha

TOP  28.6.2020

Našel by se pokročilý spoluhráč? Chci se zas dostat do formy.

Zašel by si někdo zahrát badminton v Třebši?

MužBadminton 60 let Praha

TOP  20.6.2020

Najde se nějaký nezadaný ženský protějšek na pravidelné hraní bedasu? Středně pokročilý, klidně i do čtyřhry. Další sporty také možné viz můj profil. Ps věk do 60 let.

Ahoj, jsme pár ona 42, on 40 let a hledáme touto cestou pár, který by s námi chodil hrát badminton, protože čtyřhra je zábavnější. Jsme začátečníci a uvítáme také začátečníky, nebo lehce pokročilé. Tak pokud máte chuť, ozvěte se nám.

Hledám sympatického a nezadaného muže (28 - 36 let, nekuřák), který by se rád seznámil se sympatickou a nezadanou slečnou (29). Badminton beru jako možnost příjemného prvního seznámení. Pokud si nepadneme do oka, tak si aspoň zasportujeme.

MužBadminton 48 let Praha

TOP  14.6.2020

Hledam spoluhracku na badmintonPohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na BADMINTON (případně také Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Ahoj, tak už se opět může hrát, je tady někdo, s kým bych mohl chodit pravidelně na badminton?

Ahoj, s kamarádem hledáme dvě holky, které by si s námi pinkly badminton v Hamr sportu v Braníku. Jsme středně pokročilí :-)