Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

ŽenaNa ples|36 let|Praha|top 23.1.2017

Zdravim, hledame ctvrteho na ples, ktery se uskutecni v Lyse nad Labem 28/1. Ja 35 let/ -78 cm, kamaradka 43 let/ 165 cm. Tancujeme velmi rekreacne, ale rady. Jednoho tanecnika-kamarad s sebou jiz mame, druh nam onemocnel.

Hledám taneční partnerku, se kterou bych občas zašel do tančírny, na ples nebo na nějaký taneční kurz. Ideálně ve věku 20 - 28 let a výšky 170 - 180cm.

Hledám tanečního partnera. Chtěla bych se více věnovat společenskému tanci, najde se někdo, kdo rád tančí a komu právě chybí taneční partnerka?

Ahoj. Hledám tanečnici, která by ráda zkusila argentinské tango. Učím se rok, tak by se dalo říct, že jsem mírne pokročilý. Ale pro větší pokrok potřebuju víc cvičit a častěj. Moje tanečnice ovšem nemá tolik času. Kurzy jsou v Plzni na náměstí. Tanečnice z Plzně nebo okolí Dobřan, by byla ideální. Nemusíš tančit ani tango ani nic jiného. Stačí chuť a snaha se učit. :-)

Ahoj, hledám partnera na začátečnické tancování ve Valašském Meziříčí. Lekce probíhají jednou týdně. Jedná se spíše o tancování pro zábavu. Já osobně tanec neskutečně zbožňujuv a doufám, že se najde někdo ochotný se mnou tancovat. Více info případně pošlu emailem, neváhejte napsat.

Nechtěl by někdo chodit tančit? Klidně i klasiku, ale mnohem raději latinu. Nejsem žádný profík, ale tanec miluju, tak proč to nevyužít :-)

Hledám partnera, který by si rád zopakoval taneční nebo zašel na ples či do tančírny. Baví mě i lidové tance. Jen přátelsky, prosím. Jsem mladšího vzhledu, nicméně 60/166/VŠ. Zdravím! Dana.

ahoj, najde se nekdo kdo bude mit se mnou trpelivost a nauci me salsu nebo podobny tance. P.S. asi jsem trochu drevo? Nevim jeste jsem to nezkousela.

Hledám tanečního partnera ve věku 40 - 50 roků na taneční pro pokročilé v taneční škole Coufalových. Začátek únor 2017. Delší dobu tancuji sólo, ráda bych udělala změnu. Těším se na odpovědi.Zavřít