Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Ahoj, hledám taneční partnerku - chtěl bych si zapsat kurz tanečních pro dospělé (začátečníci). Bylo by to jednou týdně duben-červen.

Hledám partnerku, která by se chtěla učit tančit salzu v TŠ v OL. Od 28.3., výška do 168, 40 - 60, sport. postavy.

Zdravím, hledám nejlépe někoho, kdo už nějaké ty lekce má za sebou a troufá si na soukromé lekce tance. Samozřejmě s nějakou financí počítám, ač nemám představu jakou, vše je o domluvě. Na věku mi nezáleží, na výšce z části ano. Osobně mám 155cm a myslím, že by nebyl nejvhodnější partner 190cm vysoký. :-) Foto mi nedělá problém zaslat, ale jde mi především o to, abych se naučila tančit. Neumím ani základní kroky, do tanečních mne to neláká, příliš mnoho cizích očí.

ŽenaNa ples|61 let|Chomutov|top 9.3.2017

Hledám partnera na ples a tanec.

Ráda bych si občas zašla zatančit, potrénovat...nebot´i v tanci platí, pokud nezkoušíš, neposouváš se dále....jsem pouze mírný začátečník, resp. začátečnice, tanec beru jen jako příjemnou formu relaxu a zábavy. Pokud to vnímáš podobně, jsi trpělivý a usměvavý, ozvi se.

Ahoj, neměla by nějaká slečna zájem o ples sportovců 18. 3. Mám lístek navíc, přenechám zdarma. Honza

Aktivní šedesátník hledá partnerku pro individuální taneční lekce, výška do 168 cm , věk není rozhodující, zájem a nadání pro tanec ano.

Hledám taneční partnerku, začátečnici, na salsu. Já 38 left, 187 cm, štíhlý.

Ahoj, hledám taneční partnerku (22-35 let). Baví mě standard i latina, ale ze všeho nejvíc asi salsa. Cca dva roky sem skoro netančil a rád bych zase začal.

Ahoj, akutne hledam dve partnerky na akrobaticky rock'n'roll, i jednotlive. Idealni kombinace tance, sportu a srandy, nekdy i afterparty... :D Staci dobra nalada, ostatni naucime. Tesim se MilanZavřít