Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Ahoj jsem klučina vozíku 44 let z Brna hledám partnerku která by šla vlastně jela na myslivecký candrbál 26.12.tedy na Štěpána do Znojma.Možná tam přespíme nebo večír pojedeme nazpět. Prosím jen vážné zájemkyně věk 25-40 let

Potřebuji vyššího inteligentního společníka pro tanec i sport. Nezklamu!

Hledám partnerku na tancování a výuku Salsy + plesová sezóna se blíží :-). Prosím foto + info o Tobě. Díky

Hledám partnerku (ideálně do 35-ti let) do pokračovacího tanečního kurzu, do tančírny či na ples. Pokud bys měla zájem o tanec (ST, LT), tak se ozvi. Sejdeme se a domluvíme se. Díky a ahoj.

Ahoj jelikož rada chodím na plesy jak v Praze tak na vesnici, chtěla bych najít partnera jak na společně travené taneční večery tak samozřejmně na příjemné popovídaní.Myslíš že by si tu někde byl?

Hledám temperamentního muže s chutí tančit... Ráda bych začala chodit na kurzy Salsy v HK či Pardubicích. Vzhled a stav nerozhoduje, důležitá je chuť a láska k tanci. Já 33 let, 169 cm (bez podpatků :)

Hledám taneční partnerku, která by se ráda učila salzu. Já 40 let, vysoký 190 cm, štíhlé postavy, vš, u Brna.

Hledám tanečního partnera třeba do tančírny nebo na plesy, na latinskoamerických i klasického tance. Já mám něco málo přes metr a půl, tak jestli nejsi vysoký, je to spíš výhoda. Prosím odpovídej pouze, pokud umíš alespoň většinu základních kroků. V základních tanečních jsem byla už několikrát, zatím jsem neměla nikdy štěstí na partnera, který v tanci vede - chtěla bych to konečně změnit. Ráda se od tebe něco přiučím, jestli máš i smysl pro humor, budeme si rozumět :)

Odchodil jsem začátečnický kurz Lindy Hopu (Swing Busters 1.1). Na následující kurz se u stejné školy nyní nechystám. Chtěl bych u nich pokračovat 1.3 - ta je však v tomto čtvrtletí pouze jednou týdně v době, který mi nevyhovuje. Váhám, co dál. Párkrát jsem byl na tančírně, párkrát zkoušel tancovat doma (po přestěhování nábytku :). Jelikož rád směřuji pozornost na detail a chci si lépe osvojit vedení, vzájemnou komunikaci, není pro mě poutavé partnerky střídat.

Rad objevím tady náhodou jednu ale neodolatelnou, inteligentní ženu na krásné tance ve dvou.