Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Bi hledá jeho : Nezávazný flirt

Máš tajné fantazie a zároveň si nechceš komplikovat si život? Jsi nezkušený heterosexuál, ale láká tě Bi experiment bez rizika? Nebo si jen rád dopřáváš relax? Přijď na masáž celého těla, včetně intimních partií, od nahého pohledného Bi maséra s větším mužstvím ;) Vše probíhá v soukromí a naprosto diskrétně. Zdraví a čistota podmínkou.
Zadaný bi 42/171/75, hledá bi chlapa k občasným schůzkám, nehledám jednorázovku. Ty nejlépe s prostory, do 50 let, ostravsko a okolí.
Ahoj hledáme k sobě do postele Bi kluka, spíš poslušného na občasný schůzky u nás doma, jsme mladý pár.
Ahoj, jsem ženatý ale mám sen. Mám přání potkat chlapa s větším břichem, kterému bych dělal vše podle jeho pokynů, lí..ní, mazlení, hluboký or.l s vyvrcholením do mně. Případně a..l pasiv jen s ochranou. Zdraví a bezpečí podmínkou. Zázemí nemám. Vš 50/178/80 Ty 40-70, 90 kg+ není podmínkou :-) PS větší prsa plus Čas má někdy i během dne nebo brzy odpoledne.
Ahoj, hledám ženáče do 35 let, co by o sobě řekl, že je bisexuál nebo má alespoň takový choutky. Jestli to tak nemáš, nepiš, prosím. Zatím dopisování, pak by se vidělo, nějaký zkušenosti mám, tužeb spoustu. Já jsem ženáč 32 let, bisexuál.
Ahoj, ja ženatý jihlavak 185/85 sportovní postavy, bych rád zkusil honění, kouření, popřípadě si ho nechal strčit do zadku.
Mladší kluk na sexík dnes?
Hledám na časté schůzky muže, který chce být dlouze a opakovaně hluboce kouřen (případně který by mi projížděl ústa a krk) a rád je aktivní v a sexu. Nejlépe někoho mladšího. Nechci líbání a mazlení. Podmínkou jsou diskrétnost, zdraví a čistota.
Ahoj .... rád bych našel kamaráda do 45 let s touhou kamarádského setkávání a intimních zážitků a kterému nevadí, že bych byl starší kamarád
Hledám mladšího kluka (tak do 25 let), který by do mě zasunul. Nemusíš mít zkušenosti, jen chuť. Je mi 33 let, střední sportovnější postava, nekuřák. Jsem z Mělníka.