Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá jeho : Vážná seznámení

Pohodářský a dobrosrdečný chlapík hledá přítele do života. Společně sdílené hodnoty (zájem o svět, otevřenost, upřímnost, spolehlivost, smysl pro humor) jsou zcela zásadní. Uvítám i podobné zájmy jako cestování, vlaky, filmy, knihy, muzika, cizí země a kultury(já např. Asie, Balkán, Skandinávie atd). Jsem typ medvídka nepříliš praktického, povahou a životním příběhem asi trochu bláznivého. Rád bych našel trpělivého, laskavého i praktičtějšího chlapíka do 50let na společnou cestu životem.

Vím koho hledám a co chci. Vím co nechci a koho nechci. Pokud to máš tak samo jako já napiš

Nějaký v pohodě chlap na budování vztahu? Já medvídek z Teplic 31/190/113, nekuřák a abstinent. Ideálně věk 28-43, ale záleží na sympatiích... Nehledám krásu těla, hledám krásu ducha.

Našel by se chlapík středního věku s pohodovou a tolerantní povahou ? typ medvěda fousáče ? Pro blízké přátelství se společnými zájmy ? Na procházky, povídání, do kina, do bazénu, na pěší výlety, cestování s batohem a po kolejích za hranice ? Jsem introvertní medvídek s duší kluka, dobrosrdečné a přátelské povahy, mám moc rád historii, knihy, malé film festivaly, hudbu 60.-90.let, spiritualitu, různé země a kultury(např. sever a východ), vlaky, přírodu, buldočky. Nebráním se případně ani vztahu.

Submisivní 28 let který miluje DEEPTHROAT. Nemám dávící reflex, pokud mas rad hluboke koureni - jsem ten tvuj. Moc rad kourim dlouho, zatim mám rekord kouřit kluka okolo 1,5 hodiny. Hledám muže, který dlouho vydrží a miluje to do krku a je rád dominantní. Prostory mam.

Zdravím všechny, kteří to zde myslí opravdu vážně. Po dlouhodobém vztahu jsem osiřel a nechci sirotkem zůstat. Až na to, že jsem gay...jsem vcelku normální.

Hledám touto cestou staršího muže zadneho pisalka ale nekoho kdo to mysli opravdu vazne.

Výkonný NAS QNAP

Našel bych mladyho kluka z Prahy na s*x? Nejlíp dnes večer. Chci si hrozně užít. žádný dlouhý řeči ale rovnou se domluvit. Spěchám :)

ahoj, jmenuji se milan. hledám touto cestou kluka od 21 let do 28 let nejprve na dopisování a čas ukáže, co bude dál. mám rad hudbu techno, rock, rad si zajdu na nějakou akci. budu moc rad, když se brzy ozveš. těším se.

Ja 40/175 docela obyčejný kluk hledám obič.kluka pro příjemné chvíle a později i víc .Ty 39-50 můžeš být trochu při těle .Hlavně jestly jsi pohodař a rád něco podnikas .Boskovice ,Blansko a může být i Brno .