Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj, neposedí se mnou někdo u čaje? :) Zkusil jsem pozvat plyšáky ale nemluví se mnou... ale já bych rád diskutoval o všem možném, baštil sušenky a smál se. :)

Ahoj, hledám holčinu silnější postavy která ráda hraje hry, má ráda filmy, seriály a vůbec tyhle nerdský věci. Holku s kterou bysme hráli nějakej mulťák, u toho pokecali a když přeskočí jiskra tak i něco víc :)

MužVážně 37 let Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj, jmenuji se Jirka a hledám ženu na vážný vztah (menší dítě pro mě není překážkou), která se ráda zasměje, vyrazí na výlet, dokáže si vážit lásky, věrnosti, upřímnosti ale i obyčejného obejmutí a vzájemné podpory. Já jsem pohodový nekuřák s kterým se dá o všem mluvit a domluvit se. Rád cestuji, vyrazím na výlet. na procházku, do přírody, projedu se na kole, podívám se na hezký film atd.

MužVážně 29 let Plzeň

TOP  19.8.2019

Ahoj, najde se tu třeba i holka co se toho nebojí a místo zbytečnýho psaní si., by vyrazila večer někam na drink nebo se projít, cokoliv ale nesedět doma a něco rovnou podniknout :) Proč si týdny nebo měsíce dopisovat ? Osobní setkání je podle mě mnohem praktičtější ;) Jsem z Plzně a je mi 28...) Foto samozřejmě mám ale radši ho pošlu při tvý odpovědi..a to očekávam i od tebe pokud ho z nějakých důvodů jako já nechceš mít tady :)

MužVážně 64 let Klatovy

TOP  19.8.2019

Hledám hodnou, romantickou, ochotnou k bundokingu, pohodovou, která rada cestuje a poznává, ochotná vybudovat vztah založený na naprosté vzájemné důvěře, komunikaci, lásce, porozumění, toleranci.A to naprosto vážně a dlouhodobě.Není důležité co bylo ani co bude ale to co je a co máme v sobě a jsme schopni a ochotni to sdílet jeden s druhým navzájem a spolu.

MužVážně 28 let Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj! Hledam slečnu vyšši postavy (mam vyšku 183) pro společne traveni času(kino, prochazka, cestovani...) a pak se to třeba vyvine k važnemu vztahu )

Hledám hodnou přítelkyni k vážnému seznámení, anebo alespoň na výlety - tetování nevadí a hezké dokonce i potěší.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 36 let
Vlašim
Muž | 52 let
Plzeň
Muž | 66 let
Děčín

MužVážně 26 let Plzeň

TOP  19.8.2019

Ahoj najde se holčina ve věku 20-30 let na vážný vztah :) :)

MužVážně 33 let Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj, ahoj, hledám k sobě milou slečnou, se kterou budeme na stejné vlně co se týče vztahu, rodiny, dětí apod. Je mi 33, bydlím v Praze a volný čast trávím sportem, výlety a prakticky jakoukoliv činností, která dává smysl. Důležité je s kým tu činnost provozuji.

MužVážně 41 let Praha

TOP  19.8.2019

Najde se baculata babička která este nepatří do starého železa a má chuť na 41/178 normálního chlapa na hraní

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Uherské Hradiště
Muž | 46 let
Tachov
Muž | 39 let
Brno
Muž | 35 let
Brno