Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

MužAutoMoto 61 let Brno

TOP  11.9.2019

Hledám, to co nemám, nemám to co hledám. Najde se trochu hodná a milá žena s pochopením pro motorkáře?Řekněme i víc.Úsměv pro všechny.

MužHry 23 let Litomyšl

TOP  11.9.2019

Ahoj, vím že pravděpodobně je tohle zvláštní cesta, ale nudil jsem se tak mě to napadlo.Rád bych našel holčinu která ráda hraje hry a hledá kamaráda se kterým si je zahraje.V první řadě mi jde o kamarádství a nikoliv vztah.Pouze bych rád někoho s kým můžu prožívat svoje zážitky ve virtuálním světě.Trávím velkou část svého volného času u počítače jelikož nepiju a neláká mě to tak nevymetám bary jako ostatní kamarádi a k tomu abych si našel nějáké jiné koníčky jsem se nikdy nedostal.Třeba najdu.:)

Hledám VÍLU, jež ráda NAHÁ zahradničí, přitom hrábě neplete si s barovou tyčí ? V kuchyni, na louce u vody i v lese, ráda nahé tělo své na odiv přírodě nese ? Sami spolu ba i s přáteli u deskovek žádný shon, pak zas pinčes, petang nebo badminton.. přitom zná a šeptá něžná slova, při kterých stres i úzkost hluboko se schová.. Citlivá a vnímavá jsi na dotek, neb víš, jaký je to duše lék.. Vím, je Vás asi jako šafránu, co nahé v rose brouzdáte se po ránu, s šálkem kávy s jednou z Vás... Dokončíš ?

MužOstatní 49 let Praha

TOP  10.9.2019

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. V říjnu se budeme toulat pěšky na Šumavě 11-13.10. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

MužJazyky 45 let Tábor

TOP  10.9.2019

Hledám ženu co mě naučí německy, já na oplátku tebe anglicky.

MužJazyky 45 let Tábor

TOP  10.9.2019

Hledám kamarádku co mě naučí německy, já na oplátku tebe anglicky.

abychom se podporovali, hledám člověka/lidi /kutila pro: chatřsko-zahrádkářsko-lesní mini osadu -Eldorádo(Matuška) =styl druhé půlky života: klid + nízkonákladově + kolo + volný čas pro sebe + kultura +atd ;-) Luxus techniky i stres a peníze máme ve městě, ale zde v přírodě je Luxusem: zpěv ptactva, hvězdy, výpěstky, kytara, venkovní kuchyň, seberealizace se dřevem, pomáhat si, .. PS: důležité je jen to co máme stále u sebe, ale nač se nedá sáhnout ani to uvidět ;-) Těšme se na báječný a dlouhý životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 60 let
Pardubice
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Klatovy

Já 52 hledám kamarádku z Brna, jezdíme s mým rybářem každý víkend na zahradu Pálava, potřebuji poradit a pomoct. Pokaždé jezdíme na elektrokola.Nemusí to být každý v., jinak přes týden chodím do práce.Jsem schopná večer(odpoledne) jít 1 pivo a pokec x týden atd.. Bydlím u Lužánek, jsem řidička-nákupy.Zajímám se o vše, zdravověda, příroda, vývoj ekonomiky, radši poslouchám.Věk ani škola není podstatné kamarádím se i s důchodci, . Lyžuju. Život je free a pomalý, ale musíme se do toho nutit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha