Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

Hledám kamarádku která ráda fotografuje přírodu. Na společné fotovýlety.

Hledám lidi středního věku se zájmem o loutkové divadlo. Ochotnický soubor Severozápad Prahy hledá nové členy.

Hledám dívku nebo ženu k fotografování. Venku začíná krásný a barevný podzim, tak proč si na něj neudělat vzpomínky v podobě hezkých fotografií. Platí pro celou ČR - pokud nemáš problém přijet do Brna?

Jsem vdovec a pro trávení společných dlouhých chvil hledám štíhlou ženu či přítelkyni přibližného věku. Mezi mé záliby patří chalupaření či posezení u sklenky dobrého vína. Pouze Děčín či nejbližší okolí. Tel:

Hledám ženu na vzájemnou výměnu masáží, na komunikaci o různých terapiích, na zdokonalení se v našich oborech.

ŽenaOstatní 61 let Přerov

TOP  8.9.2019

Ahoj, hledám kdo by mi převezl věci..Munchen-Přerov, potřebovala bych větší auto, snad Avii, nebo dodávku , mám plnou garáž.dekuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha

MužAutoMoto 42 let Praha

TOP  7.9.2019

Hledám baťůžek na cestu (životem)

Spokojená se svým životem, hledající nyní momentálně podněty, rozptýlení, příjemné vyplnění volného času s pro mě zajímavou osobou. Nynější cíl je užívat si přítomnost a připravovat si půdu pro zářnou budoucnost :o) Třeba se z nás stanou životní parťáci. Ocením inteligenci a činy. (Tip pro všechny : ženy zde dostávají desítky až stovky odpovědí - je lepším nápadem o sobě a svých přáních něco sdělit hned zkraje nežli suché "ahoj / pokecáme ? / seznámíme se? " , které hrozí upadením v zapomnění)

Hledám parťačku na nějaké courání po Praze, pokec; případně nám může dělat společnost i foťák - trochu fotím a myslím, že v tom nejsem úplně marnej. ;) Dáme nějakou procházku prosluněnou Prahou, limonádu, pivo, víno... A myslím, že pro nepražské dokážu být i docela slušným průvodcem. Tak vyrazíme? Klidně třeba hned tenhle víkend... :) J.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Klatovy