Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie

Zdravotně postižený v částečném ID,pracující hledá hodnou a milou partnerku pro trávení společných chvil.Příroda,kino,či na kávu,skleničku apod.

Pral bych si najit milou, inteligentni a verici zenu (nejradeji katolicku)s vlastnim zazemim.....nabizim seriozitu, pomoc (i financni) a oporu. Vek a misto bydliste nejsou rozhodujici.

I am loser because my idea about humanity is loosing. I am loser for you because this idea is the only think worth my lifetime.

Will I meet here a gay to become friends, maybe even something more, with tolerance, respect, sense of humor, and so on?

Hi, I'll would like to meet a lady for friendship. Starting with basic communication and / or get to meet, and we'll see how it clicks; friends or more. I'm professional and, travels, quality outdoors, culture and languages are some of my interests.

Hi, I'm looking for pretty girl which would like to make me a guide around Prague next weekend. I'm on buissnes trip but I would like to see some wonders of Prague in free time. I'm offering some lunch or dinner in return. Mail me at

Dobrý den spolu bohužel neumí psát česky, ale dobře mluvit. pocházejí ze Švýcarska, jsem často cestují do Prahy. vypadající mladá žena pozitivně stanovena. budovat budoucnost v České republice nebo ve Švýcarsku. am 23-25 únoru tohoto roku v Praze, Máte pepř do zadku a jste mezi 24 30 let, napište mi

Ahoj, je mi 35, jsem svobodný, bezdětný, bez dluhů a závazků, pracující, kuřák. Rád bych potkal holku pro život, které by nevadilo, že jsem enuretik, tedy počůrávám se a nosím plínky. Existuje holka, která by mě i tak měla ráda?

Jedna hůlka mě životem neodmyslitelně provází - vlastně dvě. U té bílé, když guma praskne, nedojdu nanejvýš sám domů, nicméně m...otor si může vesele dál sjíždět hřídele. Když však guma praskne u té druhé hole, řeknu si: hele hole, cos vyváděl ty pérovníku tam dole (v dole). Čili tímto přitahuji k sobě třetí hůli za účelem navázání spojení v dám...nské mezipůli.

Ahoj jsem postizena mentalni retardace a hledam muze sobe rovneho. Jsem z Ostravy bude me 33 let svoje deti mit nikdy nebudu. Jsem uprimna,mila,humorna,vtipna,pratelska,hodna. Bydlim s rodicema a jsem domaci asistentka rodice si vzaly pres ctrnactima rokama pistizene deti z detskeho domova tak jim pomaham. Budu se tesit na vase zpravy. Taky me muzete psat na email. AlenkaZavřít