Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka

Laska se koupit neda.Muzeme ji dostat nebo darovat.Hledam darkyni.

Healthy guy is looking for slim lady for good time together and of course for sex. :) Ideally someone who is not getting enough attention from her partner. Which is by the way my case as well. My wife is totally frigid and I've given up. I'm 41, height 191 cm. I do not care about your nationality or skin color but you should be 100% healthy and slim. Don't worry and send me an email. We can meet and we will see where it may lead us...

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.

Hi, gibt es denn einen charmanten, netten, liebevollen und ehrlichen Mann in Prag oder Umgebung, (bin oft in Prag) oder aber in NRW, in der Schweiz oder Österreich, der auch oft und gerne in die Goldene Stadt reist, ist aber bereit auch wo anders hin zu reisen und die schönen Zeiten des Lebens zu genießen. Suche keinen Mitreisenden, der sich auf meine Kosten schönes Leben erhofft. Einen super Tag wünsche ich euch allen.

Halo, bin Gerhard 58Jahre und komm aus Nähe Hollabrunn. Suche eine Ernste Beziehung und bin ein sportlicher Mann der nicht trinkt und nicht raucht. Hab ein Auto und reise gern. Melde dich einfach bei mir und treffen wir uns in Znojmo. Lächel Lächel

I am here to meet someone matured and understandingDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Příbram
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 48 let
Praha
Muž | 37 let
Olomouc

Super nice guy here- based in Prague a long time and here about 2 weeks a month, otherwise in warm places. Looking for someone with open minded worldview (lifestyles, cultures, races, orientations), ideally who could either travel or likes the freedom that I am away a lot :) I am 40+ but feel 30+, gentle, playful outlook on life. Definitely not into drama. you should like kids and animals, even if you don't have. Care to chat?

Rád naváži přátelství se ženou, která i navzdory této uspěchané doby nepřestává zaujímat pozitivní přístup k životu. Takovou, jež má laskavé srdce a dokáže se radovat i z maličkostí. Jsem svobodný, bezdětný a řekl bych, že i celkem sympatický. K mým zálibám patří turistika, hudba, některé sportovní aktivity a další. Pokud na tom jsi podobně, potom mi určitě nezapomeň zanechat zprávu. Těším se na Tvé řádky ;)

Zdravím. Hledám pohodáře od 18 do 35 let. Nevadil by mi někdo s tělesným či smyslovým postižením. Je mi 29 let. Mám postižení pohybového ústrojí, ikdyž jsem částečné imobilní, jakž kakž zvládám cestování. Jsem z Pardubic. Mám maturitní vzdělání a v současné době i práci. Mám ráda hudbu, zvířata, přírodu, cestování po památkách, četbu knih, dobré jídlo a smysl pro humor??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Příbram
Žena | 39 let
Třinec
Muž | 38 let
Žatec
Muž | 28 let
Praha