Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.

Krásný ranko hledá se spřízněná dusicka která umí rozesmát maminku v rozvodovém řízení s dvěma klučíky.Nekdo kdo je chápavý a tolerantní. Neublizuje a nepije alkohol. Ví co jsou hodnoty života. A neodsuzuje .Někdo kdo si bude rád psát. A umí se usmívat. A ví jaké to je cítit beznadej. Přeji krásný den. Ps:budu ráda za fotecku.

Jen někoho na pokec

jsem blondata dlouhovláska...hledám

Někdo normální na pokec , třeba později i kafco?;-)

Pokud jsi obdarovaný vlastností se na někoho těšit, máš smysl pro humor , jsi nekuřák, tak bychom si mohli více napsat a třeba.....

Ahoj, nevím, jak to zde napsat.Jsem prý sympatická,mladistvá,štíhlá a chtěla bych poznat kamaráda,který ve svých letech 50 a více,už zná pravé hodnoty přátelství,nechci žádné krátkodobé seznámení.Zadaná hledá zadaného na milé psaní a možná i něžné a důvěrné kamarádství.

Hledám kamaráda na túru, do kina i na koncert. Je to přesně jak to píši, nejde o sex ....a komu se to nelíbí, ať si líce políbí.

Ahoj,hledám tu někoho na občasné povídání,poznat nové lidi,kteří se zajímají o umění,...

Hledám pouze kamaráda... (a nemyslím s výhodami) :)Zavřít