Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Ráda poznám nové přátelé atd..

ŽenaHledá se kamarád|69 let|Brno|top 24.10.2016

Zdravím pány kluky z Brna a okolí, bude mít některý zájem se kamarádit s rozvedenou ženou 69r./168/75.

Hledám kamaráda do nepohody kolem 65 let. Mám ráda přírodu, zahrádku, les. Jsem domácí typ, postrádám obyčejné pohlazení a důvěrnější vztah. Společné vánoce a nový rok.

Hledám kamaráda, dobrého parťáka a třeba i partnera, kdo ví... Mám ráda hory, lesy, putování pěšky či na kole, dlouhé běhy. Přidej se, bude to všechno ještě veselejší.

Hledá se parťák ;)

Nalijme si čistého vína a na dně sklenice shledejme krutou pravdu: Ježíšek neexistuje. Komu tedy psát a od koho si přát dáreček do slušivé červené ponožky zabalit? Setkání... Já, Vy... My. Vesele i vážně. Půjdeme si naproti?

Chceš být mým dobrým kamarádem....napiš

Hledám někoho, s kým se dá normálně promluvit o čemkoli, někoho, kdo mi bude rozumět a bude se mě snažit pochopit. Nemám ráda nudu, obzvláště v pátek večer. Jsem introvert, trvá mi než někomu začnu věřit. Vztah a ani sex nehledám, takže pokud Ty ano, je mi líto. Cestuji často do Ostravy, ale jsem z Nového Jičína. Fotku až po té Tvé.

Hledám kamarády na dopisování,případně na masáže....  

Hladá sa seriozni muž -žiadny flakač a ženaty -muž sebestačny pracujuci -žiadny domaci pecival a lenivec -prijemny človek z iq -zatial ako kamarad -milenec -vek max do 60r max inak sa nemusíš ani obtažovat písat -prve čitaj potom píš .Zavřít