Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

Ahojky. Jsem 18-ti letá studentka střední školy a hledám nějaké ubytování v Praze. Jelikož jsem studentka, tak nemám moc peněz a hledám něco do 3 500, - Kč. Nevadí mi bydlet s mužem ani se ženou. Jsem pracovitá, ráda uklízím. Jsem loajální, slušná a milá. Dokážu pomoci skoro se vším. Nemám kde být, pomůžete mi prosím? Požaduji vstřícné a slušné chování.

Čerstvý důchodce a jeho psí kamarád hledají podnájem/pronájem u hodné kamarádky za rozumných podmínek, pomoc na chaloupce a na zahradě, plus případně i jiné.

Hledám bydlení, vypomohu v domácnosti. Seriozní jednání.

Čerstvý důchodce a jeho psí kamarád hledají podnájem/pronájem u hodné kamarádky za rozumných podmínek, pomoc na chaloupce a na zahradě, plus případně i jiné.

Zdravím, hledám spolubydlení, podnájem, pronájem v okolí Tábora.

Hledáme bydlení v Praze, a okolí do 20km, jedné místností + kuchynka + nájem , zařízené , může být i RD. Vypomůžeme , dohoda , solidní jednání . Jsme pár , pracující v Praha, nekonfliktní . Hezký den a děkuji za nabídky.

Mladá, svobodná žena hledá pronájem bytu v Praze, bez kauce a bez provize. 1+kk nebo 2+kk. Nájemné: měsíčně max 10000, - Kauce: max. 5000, -K pronajmu byt 2kk, Louny, postoloprtska , porcelanka vse zarizene, ihned k nastehovani, moznost parkovaci misto.

Hledá se prima, pohodová kámoška/kámoš se vztahem k zahradě, pěstování, chovu , vzájemná spolupráce vítaná, místa je tady ke všemu na vsi dost, možnost ubytování.

Ahoj, hledám dlouhodobý pronájem v Kolovči u Domažlic.Spěchá.Děkuji za jakékoliv odpovědi.