Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

Hledám občasné přespání na jednu noc v týdnu/ přes víkend u slušné paní v HK. Hodlám se přestěhovat a pracovat v HK/ okolí a teď jsem vzdálen tak, že na otočku to není efektivní. Jde mi o sondu do života/ práce/ info o podnájmech/ pronájmech/ podnikání a podobně. Dohodneme cenu. Jen krátkodobě a někdy, podle dohody a pravidel. Pošlu na mail foto/ info/ tel. Klidně nejdřív psaní/ tel./ skype, aby to bylo vše jasné a čitelné. Pozdější vztah nevylučuji, ale není to teď priorita.

ŽenaHledám bydlení|46 let|Praha|top 12.6.2017

Zena, pracující v Praze-PS na dobu neurčitou,45 let, bezdetna, bez domacich mazlicku, hleda v Praze vhodny a klidny podnajem/pronajem/spolubydlici. Pochazim z Vysociny,v Praze jsem za praci. Muzu bydlet i s cizinci anglicky mluvim. Dekuji.

Dobrý den, hledám levný podnájem nebo pronájem v Pardubicích a blízkém okolí u slušných lidí, kterým ráda vypomohu ( s vařením, s úklidem, se zahradou). Pracuji. Jsem pořádkumilovná a pracovitá žena. Rozvádím se a budu vděčná za každou nabídnutou pomoc. Doufám, že existují slušní lidé.

Azyl pro milence České Budějovice Vám nabízí možnost kde trávit se svou partnerkou/partnerem intimní společné chvíle v příjemném a diskrétním prostředí v době od 9.00 do 15.00 hodin. Maximální hygiena a čistota v Azylu pro milence České Budějovice je vždy na prvním místě. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích. Diskrétnost a příjemná intimní atmosféra je v azylu pro milence České Budějovice jednou z hlavních priorit.

Hledam stihleho muze do 40 let pracujiciho s vlastnim bydlenim ktery me veme do podnajmu za polovic najemneho.Jen Ostrava.Jsem pracujici muz 40 let hubenejsi 185/60.

ŽenaHledám bydlení|46 let|Praha|top 17.5.2017

Zena, pracující v Praze-PS na dobu neurčitou,45 let, bezdetna, bez domacich mazlicku, hleda v Praze vhodny a klidny podnajem/pronajem/spolubydlici. Pochazim z Vysociny,v Praze jsem za praci. Muzu bydlet i s cizinci anglicky mluvim. Dekuji.

Hledám nějaké bydlení v Brně. Nebo něco, kde bych mohla alespoň dočasně bydlet.

Výkonný NAS QNAP

Hledam pronajem jednoho pokoje na vesnici mohu pomoci na zahrade dekuji

Potřebuješ si z jakého důvodu rychle najít v Praze ženu nejlepšího přítele?, jsem tu a také potřebuji najít: Muže podle naší vzájemně se doplňující životní situace i bydlení a jídelníčku a povahy a pohledu na život (ale ne podle fotky, lépe si zavolat), pro společný začátek byť by to mělo být ve 4 holých stěnách ;-) Nejde mi o majetek ale o charakter a dobré srdce, věřit si....parťáka i na život, NEkuřáka. Ale fotkám tak úplně věřit nedoporučuji. PS: jaký je pro seznánmení ten Tvůj důvod? M

Ahoj, hledá k pronájmu částečně zařízený neprůchozí pokoj. Jsem pracující. Za nabídky děkuji--...