Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

Hledám pohodovou ženu na přátelství,sex.

Slusny.pracovity muz. Hleda Podnajem u zeny. Děti.zviratka nevadi. Tomáš.

Hledám Muže 60-99. ODKUDKOLIV, který má nejen důvod si hledat svou budoucí vdovu, ale se dnes seznamuje aby již pěkně užíval bydlení s Ženou a doplňovali se a pomáhali si, ne aby spolu jen občas, a který v Praze a okolí POTŘEBUJE a MŮŽE POSKYTNOUT důvěrný vztah tak jako já:VŠ/177/50/60kg/NEk. ..svět veselejším místem... bydlet v i mimo město, zahradu, les s houbami, řeku, .. z existence život, z obydlí domov: Láska nepochází z Akce se slevou!!! PS: ve skutečnosti prý vypadám jinak než na f .

Společně se svým psím parťákem hledáme bydlení na statku, farmě, samotě, rodinném domě s pozemkem. Nájem v rozumné ceně. Jsme nenároční a oba vychovaní. A kdo vlastně? Mladá holka co umí vzít za práci a chlupatý hlídač v nejlepších letech :) Prosím jen reakce co se týkají bydlení.

Ahoj, řeším dlouhodobější situaci, jsem v jiném stavu a nemám kam jít, rodiče mne vyhazují z bytu a tudíž bych potřebovala nějaké zázemí. Na azyl jít nechci. Pokud by se našel někdo, kdo by se o mě postaral, dejte mi vědět. Poskytnu bližší informace...

Hledám pronájem pokoje či malého bytu v Královéhradeckém kraji. Pracuji v Kvasinách, takže ideálně v rozumné vzdálenosti okolo Rychnova nad Kněžnou do 30 km nebo Hradec Králové. Budu velice vděčný za nabídku. MARTIN.

Sháním podnájem v klidné oblasti na okraji ČB nebo přilehlé vesnici či na samotě, v okolí příroda. Rodinný domek. Budu-li mít čas, rád pomůžu s drobnými pracemi v domě. Stačí mi jeden pokoj, majitelé či další spolubydlící klidní tiší lidé tíhnoucí spíš k alternativnímu stylu života. Sám jsem tichý introvert, staromódní, se zájmem o východní Asii, přírodu, moudro, vzdělání. Hledat podnájem pokoje na vesnici je věda, budu vděčný za každý tip.

ŽenaHledám bydlení|29 let|Brno|top 19.8.2017

Zhruba od září hledám nejlépe samostatný pokoj přímo v Brně (případně i nějaké místo v pokoji). Na lokalitě zas tolik nezáleží, ale nejlépe třeba Lesná, Židenice, Bohunice, Lískovec či centrum.

hledám bydlení i spolubydlení,hezká pracovitá se dvěma dětmi hledá rozumný podnájem nebo spolubydleni

ŽenaHledám bydlení|29 let||top 9.7.2017

Ahoj, hledám pomoc s bydlením. Jsem sama. Jsem slušná a hodna. Spěchá! Prosim ozvěte se.