Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Nehodlám se smířit s tím, že už nezažiji tu procítěnou vášeň milostného života, nechci se smířit s tím, že jsem zapadl do stereotypu nefungujícího vztahu. Chci hltat každé Tvé písmenko, slovo, úsměv.....

Přesto, že teprve řeším minulost, chtěl bych potkat inteligentní ženu, pro kterou budu báječným partnerem a budeme spolu vytvářet šťastnou dvojci. Už vím, co chci a co nechci, není to o manželství, je to o radosti společného sdílení prožitků, úspěchů, pocitů, ne věcí.

Hledám kamarádku a přítelkyni ve věku od 45-55 let pro dlouhodobý vztah. Turistika, cestování, příroda, kultura, folk a country, loď... Ne(kuřačka) vítána. Nehledám bydlení ani sponzorku a ani obdobné nenabízím. Honza, 61/180.

vítám tě při čtení mého inzerátu, základní věci o mě máš v profilu, ostatní se můžeš dozvědět pokud napíšeš a toužíš po vztahu založeném na přátelství a kamarádství, hledáš pochopení porozumění radostnější dny těšit se na zprávičky společné chvilky. máš ráda zvířata ráda výlet, procházky či jen povídat a posedět tak se těším na písmenka a společný podzim. jsem petr s postižením a ve vztahu a rád fotku zašlu do mailu

Bude to zde asi nenormální,ale rozhodně zde NEHLEDÁM - sex, majetek ani azyl !! nýbrž fajn ,komunikativní, aktivní a i kapičku pohlednou paní do 58 let, střed.postavy ,s vyřeš.minulostí , která stejně jako já má vše co ke slušnému žití potřebuje,ale schází jí spolehlivý a fer (zatím!) kamarád pro společná setkávání ,trávení volného času a vše co může dva lidi udělat veselými a spokojenými.Vztah k přírodě, floře ,fauně a pohybu podmínka. Nejlépe paní ve zn. vzduchu a země!!Já 57.182.zn.Rak.

52/168 hledá kamarádku na popovídání a časem třeba i víc. Nezávazně, diskrétně.... Najdu?????????

Našla by se slečna, která by ráda zašla na večeři do pěkné restaurace? Vyhrál jsem poukaz na útratu do restaurace, ale chybí mi nějaká milá společnost, která by mi pomohla s tou útratou. Rád bych zároveň našel skvělou kamarádku, s kterou bychom mohli vyrazit i na výlet, za sportem, nebo za kulturou.

Tak to zkusím znovu: Nejsem dlouhonohý, černovlasý, štíhlý,blbý, chudý, ulhaný ani alkoholik. Nejsem ani sexuální zoufalec a loudil, vrcholový sportovec, workoholik ani neandrtálec, co nerozezná Vivaldiho od Bacha. Nejsem zrovna připraven vyzvedávat děti ze školy, ani shánět plenky. Mám rád klid a pohodu, dobré víno a chybí mi PARŤÁK ženského pohlaví. Tedy KAMARÁDKA, FAKT KAMARÁDKA. Protože jak jsem už někde četl, většina žen se napíše scénář a pak hledá obsazení. Funguje to přesně opačně.

Existuje tu také, kromě modrookých blondýnek nebo těch okolo 175cm nebo okolo 80kg nebo seznamkou hledajících spolu -lyžaře, -cyklisty, - cestovatele atd., zřejmě již vymřelý druh: tmavooká dlouho-černovláska a kupodivu i štíhlá a jen do 165cm a ještě i (překvapivě) v seznamce hledající:seznámení, lásku,vztah a soužití, a ne olympionika nebo kabaretiéra pro volný čas...nechť se prosím ozve, děkuji. SŠ/182/štíhlý,nekuřák,vdovec,párový,spolehlivý typ,sám.Praha, vážné seznámení.Foto a řádky napoví.

Ahoj, hledá se kamarádka ne na dopisování ale občas někam zajít popovídat chtěl bych dobrého přítele i od druhého pohlaví :) Něco rozebírat, nějaký sport provozovat zajít na pívo-víno cokoliv jestli tu je někdo takový ukrytý tak napiš budu rád :)Zavřít