Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Ahoj nejaka mlada zabka na par pismenek by se tu nenasla

Ahoj vsem! Rada bych si vymenila par mailu o vsem, co nas trapi a zajima. Hledam proto zenu na dopisovani. Ozvi se..

Ahojky, hledám nějakou prima kamarádku..Na dopisování, posezení u vínka atd....:-)

Jsem jiná holka normálních zájmů a hledám dívku/ženu, kamarádku, která by mi pomohla vyplnit prázdné místo. Kamarádku na pokec, do kavárny, na výlet, do pohody i nepohody ...

Ahojky děvčata, najde se tu nějaká na povídání, nebo je to zde již zcela mrtvé, bez aktivit slečen z okolí :(

Ahojky, hledám osobu, která by se chtěla zpřátelit poněkud nestandartním způsobem :)... kdo má zájem o psychologii, poznat lépe sebe sama- ozvěte se :)

Oprášila jsem své spisovatelské touhy a opět se věnuji psaní erotické literatury. Pokud máte stejný koníček, můžeme spolu zkusit spolupracovat. Můžete mi jen poradit nějakou zajímavou fantazii. A témata? Popisovat obyčejný sex mi nepřijde zajímavé. Povídka by měla prinést něco nevšedního, přivodit novou a vzrušující fantazii. Mimo animal sex, který mě opravdu nebere, se nebráním žádným tématům. Mým vzorem je Josefina Mutzenbacherová. Kdo zná, ten ví.

Hledám dívku na dopisování. Je mi 35 a jsem bi momentálně moc toužící po dívce. Setkání možné. Na věku nezáleží klidně i starší.

Ahojky,hledám kamarádku jen tak na vyměňování písmenek.....

Ahoj, nehledám nic vážného jen spřízněnou duší, co mi vyměňováním písmenek pomúže s útěkam z reality.Zavřít