Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledám bydlení : Dopisování a přátelé

Hledám levný podnájem v Hradci Králové a jeho blízkém okolí. Děkuji za nabídku.

hledám bydlení, kdekoliv, kdykoliv s kýmkoliv. nejlépe jh, pe

Hledám bydlení v Brandýse nad Labem nebo v širším okolí. Jsem slušný pracující VŠ. Nejlépe pronájem samostatného pokoje, zejména přes týden, za rozumnou cenu. Může být i malý byt. Z mé strany není problém třeba i výpomoc kolem domku či v něčem jiném.

Hledám podnájem u slušné ženy, přímo, nebo v blízkosti města. Od Slovenska směr západ. Klidně i samostatný, i nezařízený pokoj. Pomůžu v domácnosti, nevylučuji ani nějakou formu vztahu. Ten je ale bonus, ne podmínka. Priorita je bydlení, práci si najdu, anebo vytvořím. Mluvím slovensky, jsem nezadaný sš, šťastný, veselý, slušný, mobilní, bez závazků, dluhů. Momentálně pracuji v oblasti péče o klienty, masáže, terapie. Mám víc profesních možností. Platím včas, bez ohledu na příjem. Vše v mailu.

Žena 46let,jedno dítě,hledám bydlení,podnájem v RD.

Rozvádím se a proto hledám dočasné bydlení v Hodoníně a nejlépe u něké ženy,pomohu s opravamy domu nebo bytu a přispěji na nájem.

najde se někde slecna ktera by pronajmula mensi byt

MužHledám bydlení|41 let|Praha|top 10.11.2016

slusny muz. hleda podnajem u zeny. deti. zviratka nevadi.

Ráda bych bydlela v rodinném domě s malým hospodářstvím nebo aspoň zahradou. Jsi-li muž žijící sám a uvítal bys příjemnou, sympatickou, spolehlivou, pohodovou spolubydlící. Která vypomůže s čím bude třeba (domácnost, zahrada, zvířectvo, děti, sportovní aktivity, výlety) Žiješ v okolí ValMezu v okruhu do 20 km, jsi pohodový, "na úrovni" tak napiš. ZN: přátelství, vzájemná výpomoc, levný nájem, dohoda, důvěra Těším se. Krásný den.

ŽenaHledám bydlení|54 let|Brno|top 2.11.2016

Jsem pracující žena v Brně a každý den dojíždím z daleka autem. Blíží se zima, sníh, náledí. Najde se někdo, kdo by mi mohl poskytnout ubytování? Jen solidní nabídky. Děkuji. Sexuchtivé nabídky neakceptuji.Zavřít