Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Kolektivní sporty : Sport

Ahoj hledám parťačku do fitka, jogu, běh apod. Ideálně P4, ale není podmínkou:D ozvi se budu ráda ??

!!! VOLEJBAL !!! Liberec Ahoj, hledám bandu pohodových lidiček, kteří si půjdou jednou do týdne zapinkat. Kdo nebude prožívat každý zmařený míč, ale zahraje si spíš pro potěšení, relax a zábavu. V případě zájmu mi prosím napište do zprávy. Děkuji.. :-)

Hledám cca 6 mužů ve věku ideálně nad 60 let, pro fotbálek na malé branky na umělé trávě na Pražačce (Praha 3). K dispozici šatna a sprchy.

Ahoj! Dva kámoši, hledají v rámci genderové vyváženosti dvě kámošky, na večerní hru Beach volleyballu v Praze. Hraje se v nafukovací hale, kde je standardní hřiště na plážový volejbal. Představa je 1x týdně. Napiš i když jsi třeba sama, protože když tak udělá i někdo další, tak jsme 4 a můžeme hrát.

Hledám fajn lidičky na různé sportovní a kulturní aktivity.

nohejbal v Děčíně kdo by měl zájem? Chuť hrát je jedinou podmínkou :-) Přes zimu v hale pátek od 17h. V případě zájmu

Volejbal Ahoj, hledáme na doplnění 2 -3 hráče. Jsme pohodová parta, hrající na velmi slušné úrovni rekreační, šestkový, smíšený volejbal. V Dejvicích ve středu od 18, 00. Pokud by Vás zajímala možnost s námi hrát, prosím, ozvěte se.