Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

bez fotky

Co mám psát? - Prostořeká, je to už dávno, co mi dali první občanku (48/162/63, VŠ) a přesto si tak stále nepřipadám - zbytek je detailně na Rande.cz profil mala_dospela. Tak tady jen tak pokukuji a třeba - kdo ví??? Asi se někdy stane, že se to štěstí unaví.... (kuřáci a vousatí, případně velmi mladí ani, prosím, nepište). Na Vás ostatní se těším a pokusím se odpovědět

 
bez fotky

Jsem tmavovlasá, tmavooká, 31letá VŠ, která by ráda našla k sobě protějšek, tedy někoho, kdo pro koho upřímnost, důvěra a věrnost nejsou jen planými slovy, či něčím, co se nemusí dodržovat. Nehledám moc velkého snílka, raději někoho, kdo stojí nohama pevně na zemi. I když snít je moc příjemné :) Nemusím kuřáky a pokud až moc holduješ alkoholu, tak raději ani neodepisuj, to bych nesnesla... Pokud ti nevadí, že jsem kus ženské, žádná drobotinka a jsi nejlépe z olomoucka, tak se budu těšit :)

 
bez fotky

Hledam muze.....kdo mi pomuze?;-) starsiho(nez ja!), co me pohladi, pouci, podpori a jina po.....:-)

 
foto

Ahoj páni kluci. Čím jsem starší, tím víc mě život ujišťuje v tom, že pro samostatné, schopné, všestranné, ale přitom úplně normální ženy jsou tyto vlastnosti při hledání partnera spíše handicapem. Pokud tedy nepatříš mezi šedý průměr a sám by ses rád seznámil s nevšední, společenskou ženou, která má všech pět pohromadě, obuje se stejnou lehkostí pohorky jako společenské šaty a trpí neutuchajícím smyslem pro humor, tak se zkus ozvat. Jsi pro mě pověstnou jehlou v kupce sena...Foto výměnou.

 
 
foto

hledám sympaťáka se sportovním duchem se smyslem pro humor který mně rozesměje a bude nám spolu dobře a komu se budu alespoň trochu libit.PS: odpovědi jen vážně

 
bez fotky

Hledám kamaráda na dny všední, radostné i nevydařené. Který umí rozesmát i utěšit. Můžeš mít i pár kilo navíc.Nabízím totéž.Mám syna ZTP /takřka soběstačný/, chybí mě přítel na občasné popovídání, procházky, posezení, divadlo atd. Každý svoje a přitom spolu.

 
bez fotky

SŠ 54,170,66 hledám přítele nekuřáka, vyšší postavy

 
bez fotky

Ahoj, jsem rozvedená, 41 let, hledám muže pro dlouhodobý vztah. Hledám muže, který není povrchní, je charakterní, věrný a citlivý, spíše rodinný typ a zároveň má smysl pro humor a když miluje, tak dokáže milovat hluboce a celým svým srdcem. To samé pak nabízím ve vztahu i já. Pracuji v sociální oblasti a tato práce mě naplňuje, také se zajímám dlouhodobě o alternativní medicínu, duševní a duchovní růst člověka, takže zároveň hledám někoho, komu tyto oblasti něco říkají a nejsou mu cizí.

 
foto

Hledam obycejneho muze,ktery nekouri a nevysedava v hospode.hledamm kluka pro zivot ,pro ktereho je dulezita rodina,laska,vernost,uprimost.prala bych si byt uz konecne stastna a mit vedle sebe oporu,chlapa na ktereho se da spolehnout.verim na lasku a verim i v to,ze nekde jsi,jen jsme se treba jeste nepotkali.

 
bez fotky

Hledám kluka s dílnou,co by chtěl holku sdílnou,aby nebyl sám:-) nejlépe z Havl. Brodu a okolí... POZOR: já obyčejná,nezajímavá a zlá...

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další > 


Auta.Bazar.cz
Škoda Fabia, rok výroby 200615 000,- KčVíce >>>
Prodám HONDA LEGEND29 000,- KčVíce >>>
Renault Scenic 1.9 diesel 4X478 000,- KčVíce >>>