Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

bez fotky

Hledám inteligentního muže, který třeba rád chodí do divadla, kina, výletuje, má své koníčky a nevadí mu zvířata.

 
foto

Ahojky ,je tu pohodový muž ,sympaťák k pohodovému vztahu ,přiměřeném věku a pokud možno z Brna a okolí?? Jestli hledáš lásku ,ozvi se ,vše je o vzájemných sympatiích...

 
foto

Život ve dvou je hezčí, smysluplnější, obohacující a veselejší, než se někde trápit sám. Chybí mi s někým něco dělat, prožívat, sdílet. Je to muž, příjemný, je to vztah, radost, usměv, štěstí, je to najít se,být spolu a cítit se spolu dobře. Hledám tě, nenacházím, věřím v setkání, nevzdávám to.

 
foto

Každý nějak vypadáme a každý máme nějakou chybu. Jsem 49/175, mám skoro všechno, chybí mi chlap s kterým bych přestala být sama.

 
 
foto

Ahoj všem, jmenuji se Janka, a co bych o sobě napsala? Bydlím a pracuji v Brně, jsem vystudovaná ekonomka, ráda chodím plavat, čtu, jsem pro jakékoliv dobré věci, jako je společné posezení u dobré večeře či shlédnutí dobrého filmu. Hledám přítele, který je podobného zaměření, samozřejmě nemusí být ekonom :), ale musí mít pozitivní vztah k volnočasovým aktivitám, být zodpovědný, a ohleduplný :). Najde se takový?

 
bez fotky

tak to zkouším tady....je tu muž vyšší postavy, veselý a pohodový co už také nechce být sám a nevadila by mu jedna docela obyčejná ženská...podotýkám, že nejsem modelka, takže 90 - 60 -90 u mě nehledej :) moje výška 176 cm

 
bez fotky

Hledám může s nevšedním vztahem k všedním věcem a naopak....(pevně doufám, ze výkladem smyslu toho ne smyslu stravime mnoho let;-))

 
foto

Kdo se přidá na procházky podzimní přírodou.

 
bez fotky

Je tu nějaký mužský kolem 60.let, vyšší postavy z Mikulovska, i směr na Brno,nekuřák, který hledá spřízněnou duši, která by naslouchala, byla kulturně na výši, měla ráda lidi, přírodu , prostě život? Myslíš, že takovou nemůžeš najít? Třeba já jsem taková, kterou hledáš a i já hledám takového. Je mi 61 let, SŠ, nekuřačka.

 
bez fotky

Chodíš do práce , doma vztah pokažený? Mám to stejné, napíšeme si více?

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >