Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

foto

Jen takový pokus....

 
bez fotky

Nebudu zde psát koho hledám,ono stejně je vše nakonec jinak, než jak si představujeme a tak možná v Tobě najdu dobrého kamaráda, někoho kdo mi bude třeba blízký jako bratr, nebo skutečného partnera. Čas ukáže kdo je kdo.

 
foto

Hledám svou životní lásku.Hodného, citlivého, milujícího muže, který mi dá lásku a lásku ode mne přijme. Hodně mě muži zklamali, hodně mi ublížili, přesto stále doufám, že existuje muž, který si umí ženy vážit a nosit ji na rukou. Jmenuji se Andrea, je mi 22 let. Jsem holka od koní, která je citlivá, umí vzít za práci, jsem holka do nepohody. Dám do vztahu vše a potřebuji jen trochu lásky, porozumění a slušné zacházení. Mám duši dítěte.

 
foto

Ahoj, nejsem zrovna nakej odbornik na nejaky seznamovaci slohy, ale nasel by se nekdo, kdo by se chtel opravdu seznamit?

 
 
bez fotky

Hledam a stale nenachazim obycejneho chlapa ve veku od 28 do 36,uprimneho,sympatickeho,stihlejsi postavy,pracoviteho z Nachodska.Zn.:JEN VAZNE!!Uz nechci byt sama.Jsem bohuzel mala a tlusta,ale sympaticka,usmevava no proste obyc.holka z vesnice..Najdu te?????

 
bez fotky

Léto je tady a já bych ráda změnila některé věci ve svém životě. Ráda bych poznala vzdělaného, spolehlivého, energického a velkorysého muže nekuřáka podobného věku, který se nebrání všestranným aktivitám, má rád turistiku a cestování, kulturu, ale zároveň dokáže strávit také klidný večer doma ve dvou a má smysl pro humor. SŠ 49/160, rozvedená, štíhlá.

 

Ahoj;-) Jsem nezadana a ráda bych to změnila, když bude s kym. Praha Nekuřák věk 35-43,+180cm..

 
bez fotky

Hledám a nabízím přátelství založené na společných zájmech: Vzdělávání, kultura, umění, výlety do přírody i za poznáním... Jsem žena v nezávislém postavení a ve vyřešené životní situaci a očekávám odpovědi od mužů ve srovnatelné pozici.

 
bez fotky

Hledám upřímného a tolerantního muže pro život...Normální vztah založený na důvěře, toleranci a lásce...Jsem rozvedená a mám 2 děti ve vl. péči..

 
bez fotky

..Nedáme přednost spíše dialogu., než slovnimu, často zkeslenému obsahu?..Diky za kontakt.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >