Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

foto

Jen takový pokus....

 
foto

Dobrý den hledám partnera který by nebyl jen na sex ale bral ženu jsko společnici v dobrých i zlých chvilich na procházky na kafíčko a kteremu by nevadilo že mám dceru v péči,momentalne jsem v rozvodovém řízení se špatnými prožitky v manželství kdo by mě chtěl rozesmát a ukázat mi že život je krásný? Těším se na Vaše sms! Hanka

 
foto

Najde se tu vůbec nějaký muž , po padesátce , co by nechtěl jen štíhlou modelku , nebo bokovku ?? Hledám obyčejného muže se srdíčkem kluka , který hledá vcelku pohlednou modrookou blondýnu trochu při těle . Jsem milá , něžná , snad i pohledná , umím vařit ,, ráda čtu , a zajímám se o vše zajímavé ,, Občas trochu i kolo ,, Ale hodnej chlap nikde . Možná hledám právě tebe ,, tak se mi už konečně ozvi ....

 
bez fotky

Barevný podzim,...pokusme se o posouzení představ...

 
 
foto

Já jménem Hana 40 let mladšího vzhledu v rozvodovém řízení hledá hodného a mileho partnera který neholduje alkoholu a nekouká na ženu jako na sexuální objekt ale bere ji jako někoho koho by měl rád byl s nim žil s nim a trávil společné chvile ať příjemné či naopak! Existuješ???

 
bez fotky

Štíhlá tmavovláska, snad pohledná VŠ, hledá inteligentního muže přiměřeného věku, optimistu, pro trvalý vztah z Brna. Mám zájem o kulturu a cestování, rekr. sport., tanec i věci prozaické - práce v domě a pod. Jste-li nezadaný nekuřák, těším se na odpověď.

 
foto

Máma malého chlapce hledá partnera do 35 let na vážný vztah.Jsem normální holka s normálními názory,která nemá moc štěstí.Nehledám zadané ani lháře,ale muže který hledá co já.

 
bez fotky

Krásný den všem sympaťákům! Vysokým, inteligentním, sportovně založeným, nejlépe do 52 let s vyřešenou minulostí. Já SŠ 42/175cm vysoká, štíhlá s dlouhými vlasy hledám parťáka pro život.

 
foto

Inteligentní a atraktivní žena, milující sport, přírodu, cestování by se ráda nechala pozvat sympatickým seriozním mužem na první společnou cestu poznávání k moři.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >