Začni hned a vyhledávej
Region
Hledám
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Hledám, pohoveho muže,nemusí umět plavat,ale postavit se k práci ano.Nehledam krasavce,ale sympatickeho, trochu vtipneho partaka pro život;)Ja,Vysoká, Nekuracka,Silnější postavy z Prahy.;)

 
bez fotky

Hledam prima pritele pro dny vsedni i svatecni. Zn: Zklamani uz bylo dost... 47 let, Vysocina

 
foto

Ahoj, ráda bych se seznámila s milým mužem, který má radost ze života, umí se bavit, chodí rád na výlety a umí vždy mile překvapit. :-) Prosím o odpověd s fotem. Díky.

 
bez fotky

Zdravím všechny muže co by měli zájem se seznámit s moji maličkostí 175/68, věkem pod 60. Jsem pracující, bez závazků, rozvedená.

 
 
bez fotky

Sympaticka, vzdy pozitivne naladena 31/168/49 hnedooka svetlovlaska, aktivne se venujici sportu, kulture a vseobecnemu deni ve svete....proste holka do ne-pohody, dama i partacka, hleda stejne naladeny protejsek. Usmevaveho sympataka pro spolecny zivot plny srandy, lasky a uprimnosti.

 
foto

Chtěla bych vedle sebe muže, ke kterému bych mohla vzhlížet nejen výškově, který by mě uměl rozesmát, bylo na něj spolehnutí a uměl říct svůj názor. Ne introverta, ale člověka, co umí žít. Sportovně založeného - hory, squash, kolo,.. Nejl. bezdětný 30-40 let.

 
foto

Mám ráda život,každý den jsem bohatší o nějakou zkušenost.Nechci se hnát za konzumem,to není cíl. Pracovala jsem v neziskovkách, je mi blízká ekologie a alternativní kultura. Jsem přírodní typ, vypadám mladší, jsem citlivá, ale svoje. Hledám partnera ne sponzora. Smysl pro humor, tolerance a vztah k dětem vítány. Věk ani vzhled zas až tak nerozhodují, důležité je,co je neviditelné,jak řekl Malý Princ.Myslím, že jsme všichni takoví hledající, tak bychom se k sobě mohli chovat slušně.

 
bez fotky

Ráda bych se seznámila a milým a sympatickým mužem středních let ( 34 - 40 ), kterému schází pocit štěstí a lásky ........ toto je jedno z nejdůležitějších věcí ve vztahu a já je stále nenacházím ........ Ráda poznám třeba i jen kamaráda na posílání písmenek a popovídání :-) Lucie

 
foto

Hledám muže pro život,nekuřáka do 54 let.

 
bez fotky

Máš malé děti? Bývalého partnera s psychiatrickým onemocněním? Štve tě, že se Tvůj partner neléčí a ty s tím nic nezmůžeš? Ozvi se, ať jsme na to dva.

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další >