Začni hned a vyhledávej
Region
Pohlaví
Věk Od - Do
-
S fotkou
 
 

Doporučujeme Jak se sem dostanu?

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

bez fotky

Muze s nadhledem, rozhledem....i podhledem.....blond VS, 170/56.

 
bez fotky

Co mám psát? - Prostořeká, je to už dávno, co mi dali první občanku (48/162/63, VŠ) a přesto si tak stále nepřipadám - zbytek je detailně na Rande.cz profil mala_dospela. Tak tady jen tak pokukuji a třeba - kdo ví??? Asi se někdy stane, že se to štěstí unaví.... (kuřáci a vousatí, případně velmi mladí ani, prosím, nepište). Na Vás ostatní se těším a pokusím se odpovědět

 
foto

Ahoj páni kluci. Čím jsem starší, tím víc mě život ujišťuje v tom, že pro samostatné, schopné, všestranné, ale přitom úplně normální ženy jsou tyto vlastnosti při hledání partnera spíše handicapem. Pokud tedy nepatříš mezi šedý průměr a sám by ses rád seznámil s nevšední, společenskou ženou, která má všech pět pohromadě, obuje se stejnou lehkostí pohorky jako společenské šaty a trpí neutuchajícím smyslem pro humor, tak se zkus ozvat. Jsi pro mě pověstnou jehlou v kupce sena...Foto výměnou.

 
bez fotky

Ahoj jmenuji se Dana a hledám někoho zatím jen na dopisování, časem i víc....... Chodim o francouzských holích ale presto bych rada časem zašla s někým na kávu a našla novy smysl života a přeměnila své všední dny v nevšední. Pokud budeš mit zájem nápis na email, prosím jen vazne. Ahoj budu se těšit Dana.

 
 
foto

Jsem upřímná, věrná a spolehlivá, maminka 6. leté dcery a hledám rovnocenného partnera pro život, citlivého a trpělivého muže, se kterým bych mohla otevřeně o všem mluvit a věřit mu.

 
bez fotky

Posouzení vzájemných sympatií ještě před májem? / serióznost, empatie, etika,../

 
bez fotky

Baculka z Ostravy, 37 let, s brýlemi, hledá kamaráda, přítele (abstinenta, nekuřáka). Vyměníme pár řádků a pak se uvidí.

 
foto

ahoj,som uplne obyčajná žena ,ktorá hladá vážny vztah,partner by mal byt uprimný,tolerantný a verný.Ak máš tieto vlastnosti,tak sa ozvy!....iba vážne!!!!

 
foto

Proč to nezkusit? A užít si druhou půlku života na plno.

 
bez fotky

Zadaná se závazky (2 a 5) 32/174/65. Po 10 letech v monogamním vztahu začínám mít pocit, že někde přece musí být něco víc. V rovině představ jsem nejblíž k pojmu polyamorie. S hlavní myšlenkou: nelhat, neomezovat, nemít tajemství a užívat krás života tak, aby to bylo fér a příjemné všem zůčastněným bych ráda poznala normálního, inteligentního, aktivního muže.. třeba jen na kafe nebo sport.. a podle vzájemných sympatií bychom pak mohli pokračovat třeba i někam dál za hranice běžných konvencí ;)

 
 
 
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    ... >|    Další > 


Auta.Bazar.cz
PRODÁM Opel Omega 3.0 MV6 sedan, LPG19 900,- KčVíce >>>
VW Passat 1,9, 108 Kw, Rv.200058 000,- KčVíce >>>
ŠKODA FABIA65 000,- KčVíce >>>