Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Mám práci, mám přátelé, mám zdravé děti, nemám dluhy, takže jsem vlastně šťastný a spokojený. A přitom všem mi v mém životě něco chybí. A není to málo - komunikace, respekt, vášeň a touha. Prostě a jednoduše mít se s kým podělit o radosti i starosti, mít se s kým smát a užívat života plnými doušky. K tomu by se mi hodila jedna fajn ženská přiměřeného věku, postavy, vzdělání, ale hlavně pozitivní povahy, která se umí smát a usmát. Já VŠ 46/166, plné postavy, která není bez další kazů. Riskneš to?

MužNezávazně 37 let Praha

TOP  15.2.2020

Krásný den, Hledám ženu, která to myslí opravdu vážně! Která zbožňuje ten pocit napětí, vzrušení, chtěni se to dráždění smyslů, při kterém opravdu cítí, že žije. Chce intimitu zažívat, prožívat na plno! Chybí jí druhá polovička s kterou se může pomazlit, vášnivě pomilovat, popovídat. Prostě žít a užívat, co k životu patří. Nejraději mám uspokojení z uspokojování partnerky. Chceš mít kamaráda a milence v jedné osobě. Já komunikativní z očí do očí, samostatný, ohleduplný muž. Ozvi se mi? Pavel.

Najde se sympatická, sportovně založená nejlépe vdaná žena, která má chuť na společné tajemství a chce něco hezkého prožít, aby dostala nový elán do svého rodinného stereotypu v této uspěchané době. Pokud ti chybí někdo kdy by ti naslouchal, pohladil, ale chybí ti i hezké milování, tak budu doufat, že se osmělíš a napíšeš, třeba i pošleš foto... ja 46/189.

Jsi sama, nechceš se vázat, ale stejně Ti něco chybí? Tak to společně vyřešme. Nabízím diskrétnost, pohodu, vtip a myslím, že ideální "výbavu"

MužNezávazně 69 let Zlín

TOP  15.2.2020

Jezdím po česku na různé akce, /ne moc daleko/ taky za pěknou krajinou, mosty, strže, parní vláčky a další kraviny a fotím.Už snad 20 let.Sám, moje žena z baráku nevyleze a ani ji to nezajíma.Chce klid.Tak už mně to taky nebaví..Hledal jsem hodnou jemnou flirtku, na regeneraci sil a povzbuzení dušičky.Marně...snad se chodí všichni sem jen bavit blbostí toho druhého.Nejapné citové a hrubé žerty nemám nějak rád.Kdo mne zná může mi napsat , zůstávám tady a ostatním přeju ať tu najdou svou lásku.

Hledám dominantní bi kteří by že mne vycvicili jako ženu, otrokyni, , , na sexuální služby, , I třeba doma nahou na úklid bytu, , se vším všudy

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Hradec Králové

MužNezávazně 27 let Brno

TOP  16.2.2020

Ahojte. Hledám nějakou milou slečnu na občasné blbnutí. ;) Vztahům jsem otevřen.

Nejaka holcina na sex? :) me 22, napis..

Muž hledá starší zralou dámu, které bývá smutno a čas od času by potřebovala zažít něco nevšedního. Hledám vnitřní krásu! Chytíme si svoje štěstí? Nebo už patříme do šrotu?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 56 let
Praha