Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Muž 58 let již nějaký rok žiji sám s psíkem a jsem v invalidním důhodu.Mám horší chuzi, ale chodím, nekouřím a moc málo piji jen víno. Hledám klidnou ženu co také ráda řídí auto a má ráda pohodu a také zvířata.Najdu tě?Jsem přímo z Kralup nad Vltavou.

ŽenaVážně 50 let Pardubice

TOP  16.2.2020

Najdu Tě?...Existujes?..ty, který chceš začít znova..hledám muže pro Život.Nevim, zda v dnešní době možné najít? Dnešní doba nepřeje těm, co to myslí vážně.Treba jsi, jen já o Tobě nevím.Nejsem zastánkyní takového to seznamovani , ale pokusím se.Treba to vyjde.Nikdo neví.Mozna...slovo nejisté.Jsem blondýnka, 49let, 174 cm, postava, tak akorad. Chceš to co já..Ozvi se.Odepisi, komu? No to se přeci uvidí.

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  16.2.2020

Ahoj, ráda poznám muže z Prahy ve věku 36-42 let. Je mi 35 let a mám desetiletého syna. Foto podmínkou:-).

ŽenaVážně 48 let Ostrava

TOP  16.2.2020

VŠ 175/47, štíhlá, hledá inteligentní a pohledný protějšek s vyřešenou minulostí.

Hudba
Běh
Turistika

Tady bylo už všechno řečeno, někdy lépe, někdy hůře, každý trošku po svém, ale asi vážně všechno :-) A tak - 56/180/80 sportující a zabezpečený.. štíhlou ženu která umí vidět věci jaké jsou a třeba si je i trochu přihezčit. Protože bez toho by to někdy ani nešlo. A třeba odkudkoli.

MužVážně 38 let Brno

TOP  16.2.2020

Najde se tu někdo s vyřešenou minulostí pro rodinny život?

Turistika
Příroda

Hledám partnera pro dny všední i sváteční. Procházky, výlety i kultura, zkrátka vše co život nabízí. I když je nám přes 60 nemusíme sedět doma a naříkat na stáří. JanaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 33 let
Náchod
Žena | 43 let
Praha
Žena | 64 let
Praha
Muž | 45 let
Lovosice

MužVážně 56 let Praha

TOP  16.2.2020

Je čas zase začít žít. Věk je nezastavitelný a je nutno si přiznat, že být sám je už trochu unavující. V živote jsem hodně cestoval, žil v cizích krajích a nyní je čas se usadit a vrátit se k rodné hroudě. Se změnou životního stylu jsem již začal a nyní hledám touto cestou nějakou spřízněnou duši. Nemám žádné konkrétní požadavky vše to je o sympatiích. Prostě to vyjde nebo ne. Já aktivní s velkou fantazií pro výlety, dovolené atd. Pokud to berete jako já pomůžeme náhodě?

Divadlo
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Dokud zijeme, stále můžeme milovat. Našel by se příjemný, trochu vzdělanější muž do 60 let zatim na hezké přátelství? Dál to záleží jen na nás. Vzdělanější neznamená 4 doktoráty, ale ani absolvent ZŠ. Muž s vlastním bydlením i názorem. Muž se vztahem k přírodě. Nepožaduji nic, co bych sama nemohla nabídnout. Současnou fotku ráda vyměním.

MužVážně 45 let Turnov

TOP  16.2.2020
Hudba
Knihy
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj, pro mého tátu, který by sám na seznamce neinzeroval, hledám ženu.?? Táta je boží, je vdovec, mamka nám odešla před 10ti lety a s bývalou partnerkou to nebyla moc hitparáda. Je mu 44 let, je to dříč a obrovský sympaťák. Má rád sport, cestování, naše pejsky, ale je na to sám a už mu to leze na mozek. Je pořád v práci, kterou vyplňuje mezeru, kterou by potřeboval zatmelit. Zvířata i děti má rád. Potřebuje aktivní pohodářku. :) Kdyby to nějakou dámu zaujalo, povím víc a propojím Vás. ?? ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 35 let
Česká Lípa
Žena | 34 let
Příbram
Žena | 22 let
Ostrava