Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Rád bych se pokusil o nový začátek, i když šrámy na duši jsou hluboké. Hledám někoho, pro koho je rodina středobod jeho vesmíru. Kdo netouží po sportovních výkonech, dalekých cestách a bujarých večírcích, ale po klidném životě v bezpečí rodinného krbu. A hlavně žádný spěch, pro začátek upřednostňuji pouze dopisování a dál se uvidí. Já 42 let, 185/80, sám se dvěmi dětmi. Ty přibližně stejného věku, děti nevadí, ideálně Praha a okolí.

Kino
Hudba
Knihy
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Dá se tady najít žena vědomá žena, která hledá oporu, podporu, souznění na své cestě? A plný kopec lásky?:) Dokázala by jsi žít v domě blízko přírody sama nebo se svými dětmi? Meditovat, milovat se, souznit, ŽÍT, společně studovat? Nepiju, nekouřím, nemám dluhy.:) Můžeš být odkudkoliv z naší krásné země. Od 20 do 49 let.:) V ložnici lépe submisivní.:) Těším se na Tebe. Jsem 43/188 cm. Baví mě výlety, sauna, moře, příroda, knížky, filmy, rekreační sport.

MužVážně 48 let Holešov

TOP  15.9.2019
Kino
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Normální příjemná žena co nelže. Najde se!!!

MužVážně 37 let Brno

TOP  15.9.2019

Najde se zde pohledná žena z Brna na kus řeči, procházku či někde posedět? Je mi 37 a jsem přímo z Brna.

MužVážně 40 let Praha

TOP  15.9.2019

Někdy si myslíš, že už je to napořád, ale ono to prostě z nějakého důvodu nevyjde. To je bohužel i můj případ, jsem čerstvý čtyřicátník, rozvedený, bezdětný, abstinent, nekuřák a rád bych se seznámil s pohlednou a pohodovou ženou, která by chtěla se mnou prožít druhou polovinu života. Já sportovně založený, pracovitý pohodář, který se rád směje a cestuje. Ozvi se, představ se a pošli foto, moc rád Tě poznám David

MužVážně 24 let Břeclav

TOP  15.9.2019
Kino
Hudba
Fitness
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj jmenuji se Lukáš najde se tu nějaká holčina co chce vážný vztah a chce mít něco do života tak jako já milá, upřímná, se smyslem pro humor a bude mě brát takového jaký jsem a já jí jaká je odpovídejte mi na tento inzerát vzájemně podle sympatií a v případě s fotkou děkuji moc a budu se těšit na vaší odpověď.

MužVážně 45 let Praha

TOP  15.9.2019
Příroda
Zvířata

....každý z nás jednou přijde na to, že mít pevné zázemí a někoho na koho se lze spolehnout, opřít se o něj je víc než hmotné statky, drahé auta a ostatní podobné nesmysly.Vzájemné porozumění, respekt úcta, to hledám a nabízím....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 40 let
Brno
Muž | 26 let
Znojmo

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  15.9.2019

Zdravím přítomné může, ráda bych se seznámila s příjemným pohodářem, který má i ve svém věku mladistvou jiskru v oku.

MužVážně 37 let Praha

TOP  15.9.2019

Jsou melodie, které ti zní v hlavě, v dur? Nevadí ti, když vlny rozhoupou loď? Děláš to, čemu věříš? Takovou družku hledám.

MužVážně 37 let Opava

TOP  15.9.2019

Rád bych poznal, pohodovou, štíhlou ženu, nejlépe svobodnou. Jedno dítě není překážkou. Já romantik, toužící po dlouhodobém vztahu, fin. nezávislý.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Klášterec nad Ohří
Žena | 55 let
České Budějovice
Žena | 62 let
Praha
Žena | 46 let
Praha