Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona s ním : Dopisování a přátelé

Ahoj, přijdeš si sám? Napiš. Pokud tě jen zajímá, jak to mám ráda, nepiš. Díky všem.

ahojky- najde se tu pán -zadaný nezadaný kolem 65 let, který by si chtěl jen tak nezávazně psát- ne lechtivě- pouze psát-- jak život šel- jde a třeba dále půjde- na hezké-milé odpovědi se těší 65letá babina

Hledám jen přítele, kamaráda na psaní, povídání, na výlety, do kina, může to být i gay. Jmenuji se a je mi 53let, jsem štíhlé postavy. Nejlépe z ČESKÉHO RÁJE NEBO LIBERECKÉHO KRAJE.

Jen tak si povídat... o tom dobrém i zlém, co život přináší...a dál se uvidí.

Krásný den, tímto bych ráda poznala milého muže s kterým bych s mohla přátelit. To je zatím vše ˘?

Jsem jako kinder vajíčko, nikdy nikdo neví co ze mne vypadne. Jestli se nebojíš, napiš budu se těšit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha

Najdu tu nějakého sympaťáka na občasné dopisování? Nehledám vztah, nehledám sex, ale dobrý přítel se hodí vždy. Budu doufat, že to má někdo stejně.

Hezký podzimní den, taky máš pocit, ze jsi v jednom kole a přitom ti něco chybí?.. V barevném podzimu bych ráda našla muže, který chce stereotypní dny trochu změnit, těšit se, smát se u milé zprávy a třeba vyjít na víno, do kina, na kafe.. A neborit svět, nenicit přítomnost, ale prostě vědět, ze já jsem tady a ty tam... Najdu tě?

Ahoj nekdo na pokec, , :-) mozna kdo vi, ,

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Praha