Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Hledam milou kamaradku na psani a vse hezke.

Ahoj hledam pritelkyni najdu???

Ahoj, pojď si psát. je jedno o čem. prostě prohodit pár slov, trochu se seznámit, zpříjemnit si večer :-)

Hledám. Trochu výřečnou, možná trochu výstřední. Jinou, zajímavou. V jakémkoli významu těch slov. Neznáme se a těžko říct, jestli se někdy potkáme. Pojďme to využít a psát si úplně bez zábran. O posledních Přemyslovcích, o kvadratických funkcích, o ultramaratoncích, o cenové elasticitě poptávky, o Jiráskových Psohlavcích. Nebo taky o něčem úplně jiném.

Rád bych našel ženu která se také cítí osamocena.Mohli bysme spolu vyrazit třeba někam do přírody nebo na kávu.

Hledám kamarádku, nehledám sex. Hledám človíčka se kterým si budu moci povídat a zasmát se třeba u dobré kávy a kousku koláče.

Najdu zde zadanou ženu na prima písmenka? Třeba z toho bude časem i vic...

Ahoj...chtěl bych si s někým dopisovat...o všem..pozdější setkání....

Ahoj hledám příjemnou ženu bez věkového omezení, která taky není úplně sama a taky touží po příjemném virtuálním a i reálném kamarádovi.Napis a mužem začít psát nový a vzrušující,nepopsaný list našich životů.

Hledám plnoletou ženu do 45 let. Která by ráda zkusila a zažila písmenkové vzrušení. Pouze na úrovni ne vulgární a jen štíhlou normálně.Nabízím jen psaní, zavolání i o běžných věcech o životě i psaní o tajemnu a záhadách..Psaní je relax pokud to máš taky tak ozvy se pouze vážně.Ps: Ty komunikativní,která v rámci času rychle odepisuje a zároveň je spolehlivá a jen s výměnou civilní na email.Zavřít