Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj moc rad bych touto cestou nasel kamaradku nebo pozdeji treba i vazny vztah. MICHAL. BUDU SE TESIT NA ODPOVĚĎ

Příjemné dopisování na úrovni, milé, hřejivé, vtipné a které udělá radost. Bez falešných slibů a zklamání. Řádky, ze kterých se budeme těšit, protože i v písmenkách se dá lecos krásného prožít.

Ahoj, jsem student s dospělou, rozumnou a milou duší. Bydlím na Gaussově křivce, ve vzdálenost 1,673 od středu a hledám slečnu, která bydlí někde poblíž.

Láska je největší fenomén života.Učíme se stále ale čím více jsme starší tím máme větší zábrany a požadavky na partnera,ale co virtuální svět?Může nám být jedno odkud jsme,kolík nám je a jak vypadáme,jen musíme mít chuť a zájem si dopisovat,pokud to tak cítíš budu se těšit na tvé řádky.

Ahoj, rád bych se tu seznámil s fajn holkou se kterou by jsme si mohli psát. Řekli si jaký jsme měli den, těšili se na sebe, mohli si navzájem důvěřovat a být si prostě tak nějak na blízku díky dopisování. Budu rád za každou odpověď.

Poslední dobou se mi stává že na Tebe myslím a říkám si jaká asi budeš jestli se někdy potkáme.V mém vztahu už dlouho není vše jak má být a protože všechno má svůj čas a místo,našel jsem odvahu napsat.Nebudu Ti slibovat brzký rozvod,ale rád bych Ti nabídl hezké přátelství a pocity,na které jsme už možná oba zapomneli.Jsi pro?

Ahoj,hledám příjemnou ženu k dopisování.

Chci poznat holku pro vážný vztah, víc se nemá smysl rozepisovat, to si povime, až ve vzkazích. Fotku pošlu a odepíšu všem. Můžeš být z celého Zlínského kraje. Jen vážně.

Ahoj...ucim se cestinu a potrebuji pomoci...nekdo? :) muzu ti pomoci s spanesltinou :) gracias

Hledám ženu, romantičku se smyslem pro humor pro společně strávené krásné chvíleZavřít