Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj. Pojď si přes mail jen tak anonymně psát o všedních věcech, co tě dnes napadlo, rozesmálo, rozesmutnilo. Bez fotek, prostě jen tak..R.

Hledám zadanou sympaťačku do 45 let, které doma nic nechybí a přesto touží po tajném hezkém přátelství bez narušení soukromí, jen v našem virtuálním světě.

Hledám fajn ženu na psaní,email,sms,whats up max do 45 let,může být i mladší,ale plnoletá.Která touží zažít ,zkusit a zažít písmenkové vzrušení.Psaní i o běžných věcech v životě,i samozřejmě zavolání.Ty pouze štíhlá,inteligentní a ne vulgární.s výměnou civilní fotky na email.Mě je 44.Mám rád výlety na pěkná místa ,hrady,tajemná místa apod. Ps:Rád bych psaní dlouhodobější,a ne jen v pracovní době.Hledám a nabízím psaní a třeba i zavolání nic více.

Passionate romanticist, helpless idealist, reliable and responsible father of a well established family, man of a standard height, weight and education, of a slightly higher intelligence, tact and appearence, suffering from a household routine is seeking for a lady in a similar situation, who would appreciate mentioned qualities without compromising each others privacy.

Ahoj jmenuji se Lukáš a je mi 24 let, a hledám slečnu z Prahy, co bych chtěla vztah z klukem? napiš

Která sympatická žena by se mnou šla na vánoční trhy? dáme víno, svařák ... či něco jiného?

Jsi veselá, komunikativní a pohodová žena? Chybí ti příjemný muž, které se bude těšit na tvoje emaily a zprávy? Jestli ano, tak neváhej a piš :) Jsem štíhlý muž sportovní postavy, 43/175, mladého vzhledu a podle okolí prý sympatický. Těším se, že tě poznám.

Ahoj. Jsem obyčejný ženatý chlap. Ovšem to hezké je dávno pryč, zbyla pouze rutina. Byl bych rád, kdyby se mi ozvala paní, která toto důvěrně zná a chtěla by vyměnit občas hezký email. Budu se těšit.

Ahoj, jsem ženaty hledám sympatickou ženu, která by taktéž ráda poznala někoho na dlouhodobý milenecko-kamarádský vztah, je mi 30/191/90 mám sport postavu hnědé oči. Hledam touto cestou kamarádku na vše hezké, na vylet večeři sport i sex. Diskrétní

Hledám ženu ,která umí nosit nějaké kilčo navíc a nemá z toho mindráky. Na věku nezáleží,ideál je 30-65 let. Těším se na psaníčka.Zavřít