Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Hledám kamarádku na hezké dopisování na věku nezáleží.

Nějaká zadaná, intelektuálně a citově neuspokojená pohledná, štíhlá mladá paní na romantické dopisování a časem třeba i víc?

Rád bych našel zenu se kterou bych si mohl psat, povidat o vsem možnem hezkém i o tom co nas rmoutí být k sobe otevření a na nic si nehrat a treba casem zajit i na kafe. Je kolik vecí které by človek rad probral. Bohužel doma už nema tu sprizněnou dušicku a mozna je to i pochopitelne po vic jak dvaceti letech....

Hledám ženu na dopisování, která i když je třeba zadaná, cítí se být osamělá, Hlinsko a okolí...

Hledám ženskou na dopisování a kamošení ! Je tu nějaká taková ? Díky

Hledám něžné oči, milý úsměv, romantiku, souznění, porozumění... jsi žena z Prahy, 35-45 let, neobézní a pohodová? Klidně i vdaná? Cítíš se sama nebo ti chybí jiskra do života? Napiš mi a zkusíme s tím něco udělat.. A kdo jsem? Štíhlý muž z Prahy, 46/176 , sportovní postavy, mladého vzhledu, prý sympatický, komunikativní a empatický..

Chci pozvat příjemnou vdanou ženu přiměřeného věku a postavy třeba na šálek kávy. Přijme některá pozvání? ??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor

Rád bych našel fajn ženu zatím na pěkné povídání, vzrušující písmenka a třeba i pak nějaký flirtik . Bez narušení jakéhokoliv soukromí. Pokud ti doma něco chybi tak jako mě, budu rád když se ozveš a fajn si popovídáme. Ja 35, 185, 90 . Budu se těšit.

Ahoj, nenašla by se tu fajn dívka co by si ráda vyměnila pár písmenek nebo se chtěla seznámit? Jmenuji se Vašek. Budu se těšit :)

Psát si o životě i věcech mimo něj? U toho se smát, souznít a snít... Nebývám často doma a při těch toulkách světem bych se rád na někoho těšil, s někým sdílel. Co bude potom je částečně dílem náhody, zbytek svíráme v dlaních. Na co právě teď myslíš?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor