Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

No jak to říct..., prostě mi chybíš a určitě Ti chybím taky. Přece se můžeme zase na sebe těšit a znovu začít Žít... Já inteligentní, nezávislý, 54 - letý chlap z Brna, střední postavy, šikovný, mazlivý, dlouho zadaný. Ty - osamělá, nebo zadaná, nekuřačka z Brna nebo sem dojíždějící.

Chtěl bych, aby ti svítilo slunce, i když je venku mlha nebo pod mrakem, aby tě v mrazu a zimě hřála alespoň slůvka a příjemné pocity, když ne víc, aby tvoji tvář zdobil úsměv, třeba ten zasněný, který pramení kdesi uvnitř ...

Spousta lidí má svá trápení, cítí se osaměle, hledají porozumění, někoho, kdo by je podpořil, vyslechl, sdílel s nimi úspěchy, radost i smutek. Proto nabízím dopisování, kamarádství a časem třeba i upřímné a vzácné přátelství, inteligentní, milé a jemné ženě. Těším se na to, až někoho takového poznám :-).

Ahoj , nenašla by se tu fajn dívka co by ráda vyměnila par písmenek? Jmenuji se Vašek . Budu se těšit :-)

Hledám někoho na dopisování o běžných starostech i radostech...

Ahoj, hledám zatím spíš jen někoho na pokec ideálně někoho, kdo se taky cítí tak trochu někde jinde a má třeba i smysl pro ironii či sarkasmus, kdo dokáže používat i delší rozvinutý věty a nekončí u ahoj a jak je. A kdyby to byl třeba někdo i akčnější, co by časem něco podniknul, tak by to bylo ideální, ale to je moc nároků na začátek - takže zatím postačí ta smysluplná konverzace ;)

Přirozeně dominantní muž 44/180/95 hledá submisivni dívku či ženu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor

Hledám ženu k lehkému erotickému psaní.

Zatím pár psaníček a poznávání na dálku se ženatým, později setkávání.

Ahojky, nějaká holka, slečna nebo paní co ráda lechtá?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor