Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Zajímalo by mě, koho napadlo, že je možné v pár větách popsat něco tak složitého, jako je lidský charakter. Kolik lidí se tu minulo jen proto, že člověk o sobě nemohl prozradit vše zajímavé a zvolil zrovna jen to, co toho druhého nezaujalo. Lidé jsou tu nuceni dát na první dojem, ale v životě nám je často nejlépe s těmi, do kterých bychom to vůbec neřekli. Má tedy smysl o sobě vůbec něco psát? Hmm, možná ano, ale já právě vyčerpal počet znaků na tento inzerát, takže se bohužel nedá nic dělat :-)
ach jo, to je přístup. každá tu píše že chce pravou lásku, ale nedá chlapovi šanci projevit se, že chce vyřešenou minulost, boha kdo dnes má na 100% vyřešenou minulost... a kecy že na vzhledu nezáleží? to si nechte do večerníčku.zkuste být upřímný samy k sobě a nepište kecy který nemyslíte vážně. chcete originální odpověď? zkuste nejdřív odepsat nějakou originální odpověď vy a pak si vymrčujte. s takovým přístupem nikoho nenajdete...jestli chceš? napiš..jestli jsem "moc hrubý", kydni doma sama.
Nabízím inteligentní ženě s fantazií příjemný "písmenkový flirt" i psaní o obyčejných věcech a každodenních starostech i radostech.
Setkat se na inzerát je jako koupit si los. Investice je to malá ... šance bohužel taky, ale může přijít velká výhra...tak schválně... hledám zadanou ženu z Prahy pro příjemné a nekomplikované seznámení a za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Budeme mít společné malé tajemství? (ženatý 47/177)
Kazdy jsme nejaky. Rad se seznamim a co bude dal to se uvidi vztahu se nebranim, ale trocha jiskry a komunikace musi fungovat. Ja 170 pri tele co stoji pevne na zemi nemam rad dluhy a ziji tak jak mi muj plat dovoli.tak pokud chces napis. Staci i ahoj nebot dnes chce kazdy originalitu tak ze obycejny pozdrav uz je vzacnost.
Ahoj najde se tu zlobivá holčina co ráda provuje je s ní sranda ,ale zároveň dokáže být občas vážná.
Protejšek na povídání?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Hledám kamarádku; upovídanou, gramatiku ovládající, se širokým spektrem zájmů. Je mi jedno, odkud jsi, hledám primárně psaní, ale nebudu se bránit setkání, pokud bys měla opravdu zájem.
Ahoj, je tu žienka s chuťou na popísanie si s príjemným chlapíkom zo Slovenska?
Hledám kamarádku: smysl pro humor, sport, realitu všedního dne, nevšední zážitky, obohacení ducha a ten šestý. Možno protřepat, hlavně ale nemíchat.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava