Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

MužSquash 47 let Praha

TOP  16.9.2019

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport bez ohledu na počasí? Popř. i další jako běh, kolo, plavání, turistika, cestování-moře hory.... Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

Lépe by to vypadalo mít to někde na fb, ten ale nemám. Jsem sportovně docela aktivní a rád bych si zašel na stěnu, zahrál pingpong, badminton... v Brně nejsem dlouho a takovou aktivitu uvítám + rád poznám nové lidi.

MužBadminton 48 let Brno

TOP  17.9.2019

Hledám parťačku na badec v Brně, ideálně ve Sprintu za Boby, ale to není podmínkou. Jsem v rekonvalescenci, tak raději začátečníci, abych jí stačil. Může být i muž, ale spíš trochu nemehlo, abych stíhal :o) PS: rakety a míčky mám

Ahoj, najde se slečna, žena na společné běhání? Úroveň běhu, středně pokročilé :D Český Krumlov a okolí.

MužPosilovna 41 let Zlín

TOP  17.9.2019

Hledám kamarádku na rekreační posilování-klidně začátečnici, která má ráda pohyb a chtěla by zpevnit tělo, ale třeba i na rekreační běh, turistiku, plavání. Pokud jsou Ti tyto aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se.

Hledám kamarádku, alespoň trochu sportovně založenou slečnu, klidně začátečnici na rekreační běh, ale třeba i jízdu na kole, turistiku, plavání, wellness. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov

Není tady někdo, kdo by se, stejně jako já, chtěl naučit pořádně ovládat kánoi? Myšleno rekreačně. Nějaké zkušenosti jsou, už jsem jel 2x Vltavu. Do zimy se dá ještě leccos stihnout a po zimě tu máme jaro!

Najde se fajn parťák pro aktivity jako kolo, lyže a podobně?

MužOstatní... 39 let Praha

TOP  16.9.2019

Hledáme posily do naší beach volejbalové party.. V tuto chvíli máme kurt na ziimní sezonu na Pankráci v úterý ve večerních hodinách. Úroveň středně pokročilá, pohlaví smíšené :) .. Snažíme se to hrát tak, jak se to má hrát. Ale hlavní je se hejbat a zasmát se..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 69 let
Prostějov