Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Nemusím hledat ubytování, sponzora nebo odvoz, ale partnerku. Vlastním i společenskou obuv, horské kolo, lyže, rakety, pohory a stan. Je zde někdo podobný hledající dlouhodobý vztah? Nezadaná, aktivní, jenom z Prahy a velmi blízkého okolí,nekuřačka a především komunikativní.Třeba přeskočí i ta jiskra. Prosím přečíst nejdříve profil. Omlouvám se, ale po zkušenostech nereaguji bez aktuálního foto (vyměním mailem).

Jaro je tu ! Hledám parťáka na blbiny ... a kdo myslí jen na flirt, ať přepne na jiný inzerát. Zn: Humor je koření života - veselte se radujte se , vyserte se na deprese !

Chtěl bych najít nějakou fajn a hodnou kamarádku a spřízněnou duši.

Napíše žena nad 65 do 78 z Brna které chybí něžné pohlazení? Mám 61

Správného kamaráda,psát si,vykouzlit úsměv,těšit se.Štíhlá SŠ, zadaná.Najdeme se.

Hledám kamaráda ke společným toulkám přírodou za kulturou a i jen tak se procházet a povídat si.

Rád bych psal milé emaily ženě nad 60 do 77 který se cítí osamocena. Rád bych se ještě na něco těšil. Celá č.r.

Jsem rozvedená s vyřešenou minulostí,Hledám kamaráda který má rád děti rád chodí do přírody rád si vyjede na kole .Zbytek si napíšem.

Hledám mladou kamarádku na výlety a vše hezké.

Hledám kamarádkomilenku štíhlé či normální postavy, které také občas chybí otevřená náruč, laskavé pohlazení a únik ze stereotypu :) nebo třeba jen obyčejné popovídání při romantické večeři. Jsem normální postavy, klidné pohodové povahy a hledám trvalejší důvěrný vztah, tajnou lásku. Chci se na tebe těšit. Ty klidně i vdaná, ale nechceš svůj stávající vztah narušovat. Plzeňsko Rokycansko.Zavřít