Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé

Neco si napsat, pozdeji treba kafe, pozdeji kamaradstvi...tachovsko, plansko, stribrsko....a okolo

Ahoj najdu tě fajn duši na písmenka žádanou setkání nevylučují a dál se uvidí P

Ahoj, cítíš se doma osamělá, chceš se někomu svěřit, najít porozumění a kamaráda? A přitom nehledáš nového partnera ani milence? Napiš mi něco málo o sobě a můžeme si spolu psát o všem co nás trápí, z čeho máme radost, o čem sníme a co bychom chtěli dělat. Mě je 37, jsem ženatý a rád bych i zůstal :) Stále zkouším, ale nenacházím, hledám jen tu spřizněnou duši na výměnu písmenek.

Ahoj , krásný den Ti přeji. Jsem nezadaný, zajištěný kluk, 188/87kg, 43let, který by rád poznal sympatickou ženu, dívku. Zatím třeba kamarádství a čas ukáže co bude dál.Máš li chuť se o mě dozvědět více napiš.Ústecký kraj.Mám rád cestování, tanec, welnes atd.Pojď si užívat života a všeho co oba budem chtít.

Ahoj, hledám fajn kamarádku na vše hezké. Psaní, povídání, schůzky, poznávání se a třeba kdo ví - co bude dál. Potřebuju nutně novou energii pro život.. Těším se na tebe.

Moc tomu nevěřím, ale prý se má zkusit vše. Schází mi parťák pro život. Hodná, věrná a svobodná holčina, snad si na dnešní dobu nekladu moc velké nároky, ale každý den mě utvrzuje o opaku. I když věčný optimista, naděje se mi už nějak vytrácí, chci na dnešní svět moc? Chybí mi druhá polovička ke které bych mohl vzhlížet, opečovávat a vážit si ji každý den. Děkovat životu, že jsem potkal největší štěstí co mě kdy mohlo v životě potkat. Pokud ti nejsou tato slova cizí a hledáš to stejné, napiš.

Hezký den, chtěl bych touto cestou najít smyslnou ženu, se kterou budu moct sdílet její fantazie a touhy. Nechci vědět, jak vypadáš, půjde jen o psaní si svých tužeb a přání.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 58 let
Praha
Muž | 52 let
Brno

Hledám ženu na psaní, třeba se později vše změní.

Pojďme zkusit chvilku psát, třeba nám to něco dá.

Ahoj, jsem po všech jiných stránkách v životě spokojený a úspěšný, ale chybí mi flirt, vášeň, zamilovanost, tajný vztah. Mám 181cm a 80kg, prosím nebuď vyšší, těžší a starší než já.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha