Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Ahoj, je tu žienka s chuťou na popísanie si s príjemným chlapíkom zo Slovenska?
Ozve se mi kamarádka, která má někdy volný čas a ráda by někomu napsala, něco podnikla? Rád bych poznal kamarádku se kterou bychom si psali, něco podnikali, třeba vánoční trhy, rockový koncert, navštěvovali se, příjemně trávili volný čas.
KAMARADKU-Ženu s duší děvčete! Najde se pro pražáka nekuřáka 170cm vysokeho parťačka a kamaradka vylety, tůry a třeba i na cestování po Evropě? Turistika, cyklistika, ale i autem, i na motorce. Řeknu, že raději hezké přátelství, než násilím hledat za vším tzv.vztah. Pokud by tu byla nějaká optimistická, zhruba 30-50 let, co by ráda než stále jezdit single, jela příště raději ve dvou...zatím se potkat u džusu, zmrzliny,nebo horkého čaje..
Zdravím. Co si takhle napsat a pořídit si jedno malé nevinné tajemství? Budu se těšit.
Ahoj. Hledám kamarádku pro mého kamaráda, který hledá kamarádku na telefonní krácení volného času. Je mu 35 a jmenuje se Vladimír Dušek. Pokud chceš pozorného, milého a usmevaveho "pritele na telefonu", stačí poslat číslo na sebe a čas, kdy může volat. Znacka: víc hlav víc víc i nasobilka jde srdcim líp. :-)
Hledám přátelé na výměnu zkušeností s astrálním cestováním atd. Mám v této oblasti letité zkušenosti. Věk nerozhoduje, jen vážný zájem a solidnost.
Znas 4 dohody?Ozvy se.
Muž nad 62 rád pozná ženu od 60 do 75 na milé dopisovani a později i občasné setkávání. Nejlépe Brno jih a okolí 20 km
Hledám spřízněnou duši v podobě příjemné ženy... :-)
Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 26 leť a jsem z Prahy a rád bych poznal hodnou, milou a sympatickou slečnu na vážný vztah. Troufám si říct, že jsem sympatickej pohodář co dokáže brát věci s nadhledem a dokáže si přítelkyně vážit. ale hlavně milá a pohodová slečna jak do pohody, tak i nepohody. Určitě se ozvi, kdo ví, třeba jsi to právě Ty :)