On s ní : Dopisování a přátelé

Hledám něžnou vílu s milým úsměvem, hodnýma očima a touhou poznat fajn kamaráda.. Jsem štíhlý muž sportovní postavy, z Prahy, 46/175, mladého vzhledu a ty ideálně taky z Prahy, zadaná, pohodová žena, které chybí opravdový přítel.. Nechci nic ničit, ale vybudovat hezký tajný vztah.
Hledám přijemnou ženu na společné aktivity,přiroda,kolo,sport najdu?
Budu si raději šetřit písmenka pro Tebe až napíšeš.
Ahoj, dobří lidé z internetu. Hned z kraje bych rád dal najevo, že jsem šťastně zadán a nehledám tu romantický vztah. Rád bych našel nějaké inspirativní lidi, kteří jsou naladěni na přátelskou notu a občas by také s někým rádi vyměnili pár slov. Jinak já jsem spíš snílek a kdybych se měl zařadit do nějaké škatulky, tak by má volba padla na infp. Mé zájmy točí především kolem počítačů, filmů, knih, společenských her ale i třeba hudby a cestování.
Ahoj. Jsi tu někde? Taky si potřebuješ někdy popovídat o všem možném, bez toho, aby se něco někde rozbíjelo, ničilo a nebo se od něčeho (někoho) utíkalo ? Máš taky někdy ten pocit , že ať mluvíš s tím ,,druhým " o čemkoli tak je to jak mluvit s kusem nábytku a jako takový kus nábytku si i připadáš? Pokud ano , tak to pojdˇzkusit , třeba si budeme mít co povídat a psát .
Přeji krásný den.Ženatý z Plzně,50 let hledá ženu která by si chtěla psát o všem možném.Pozdější setkánín evylučuji. Vláďa
Rád bych si psal se ženou o všem možném, co nám přinese úsměv a pohodu do všedního dne. A nemusí být jen starostech. Trochu příjemna do života.
Ahoj, zadaný hledá kámošku na dopisování o všem možném přes WhatsApp.
Miluju ženská prsa. Nejlépe takový,co si někdo myslí,že musí na operaci a tyhle nesmysly. Rád bych touto cestou poprosil všechny dámy,zda-li by mi pomohly v tomto životě:-)) a podelily se o tu krásu formou fotek. To znamená po kojení,povislé,ztráta hmotnosti apod. Díky za pochopení.
Ahoj. Tenhle web je plny lidi, kteri neco, nebo spis nekoho hledaji. Ale taky plny lidi, co se snad neumi vyjadrovat.? Co ocekavaji lide, kteri odepisi jednou vetou? Ale abych si jen nestezoval. ;-) Hledam fajn zenskou do 40ti let na uprimne a pohodove dopisovani. Protoze mi chybi dobra kamaradka. Kamarady mam. Ale hezky den preji vsem. ;-)